Нагорода третій рік поспіль

Улюблена радіостанція львів’ян “Львівська хвиля” отримала Гран-прі в конкурсі “Обличчя міста – 2014”

фото: Андрій Польовий
За активну проукраїнську позицію, своє­часне та об’єктивне інформування про події Революції Гідності, а також за волонтерську діяльність працівників радіокомпанії, спрямовану на підтримку українських бійців, які беруть участь в АТО, Гран-прі конкурсу “Обличчя міста – 2014” нагородили найпопулярнішу і найулюбленішу радіо­станцію “Львівська хвиля”.
Загалом цього року до участі в конкурсі зголосилась найбільша кількість учасників за всі 15 років його існування, а в самому голосуванні за переможців взяли участь 49 тисяч людей! Конкурс-промоцію львівського підприємництва організували Львівська торгово-промислова палата та Львівська міська рада.
До речі, нагороди в конкурсі “Обличчя міста” радіостанція “Львівська хвиля” виборює вже не перший рік. “Минулого і позаминулого років у конкурсі “Обличчя міста” наша радіостанція перемагала в номінації Львів інформаційний, а вже цього року здобула Гран-прі, – розповідає “Львівській Пошті” директор радіостанції “Львівська хвиля” Віктор Іваницький. 

фото: Андрій Польовий
– Ця нагорода є своєрідною оцінкою нашої роботи. Але роботи спільної, адже творимо ми її разом із нашими слухачами – від душі, з усією теплотою і ніжністю. Для всього колективу важливо не лише те, що нас слухають, а й те, що чують. Ми вдячні нашим слухачам за їхню відданість, громадську позицію і, звісно, кошти, які вони приносять чи переказують для найнагальніших потреб армії”.
Зі слів Віктора Іваницького, завдяки різновіковим слухачам радіо­станції уже вдалося зібрати більш ніж два мільйони гривень, за які вже закупили амуніцію, теплий одяг та інші вкрай потрібні речі для військових, що нині на передовій захищають нашу незалежність та свободу. Понад те, за проведення флешмобу “Подаруй життя солдату за 280 гривень” – акції, завдяки якій збираємо гроші на амуніцію для вояків, ведучого радіо “Львівська хвиля” Андрія Великого нагородили почесною грамотою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.
Зупинятися на досягнутому, як запевняє Віктор Іваницький, радіостанція не має наміру. “Попереду нові конкурси і, сподіваюся, нові нагороди”, – каже директор “Львівської хвилі”. Нагадаємо, що “Львівська хвиля” минулого року виборола грант у конкурсі Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), завдяки якому можливий обмін досвідом між країнами-учасницями.
Окрім цього, радіо­станція продовжує флешмоб “Подаруй життя солдату за 280 гривень”. Переказати кошти можна на номер картки: ПриватБанк 4149 4378 2959 1393 (Тополя Тарас Володимирович).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.7861 / 4.08MB / SQL:{query_count}