Енергоощадність: як її досягнути навчають у Львові

Фахівці з будівництва та енергозбереження у палаці спорту “Україна” (вул. Мельника, 18) діляться досвідом, пропонують інноваційні технології, матеріали, обладнання та навчають львів’ян навикам дбайливого господарювання на Осінньому будівельному форумі, який триватиме до 3 жовтня

Центральною подією заходу є форум “За крок до енергонезалежності”, який передбачає поширення інформації серед населення про природні джерела енергії, популяризацію “зелених ідей”,  навчання та просвітництво  у сфері альтернативної енергетики та енергозбереження.
Львівщина щорічно споживає 2,5 млрд куб. м природного газу. Понад 60% цього обсягу витрачаємо на потреби населення та комунальної сфери. Через відсутність звички до енергозбереження значна частина блакитного палива споживається вкрай нераціонально! Необхідно навчати людей ефективній енергоповедінці. 
Як реально можна економити дефіцитні природні енергоресурси та  переходити на альтернативні джерела енергії можна навчитися на Осінньому будівельному форумі. Зокрема на виставці “Відновлювальна енергетика для Львівщини” представлені програми та проекти з енергоощадності. 
Обговорити актуальні питання впровадження відновлюваної енергетики, дізнатися про  кращі вітчизняні практики та досвід у цій сфері польських колег можна у форматі проекту FARADAY в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 рр. Вибрати енергоефективні технології та обладнання, спланувати бюджет на їх впровадження допоможуть у Консультаційно-дорадчому пункті з енергозбереження.
Львівщина щорічно споживає 2,5 млрд куб. м природного газу. Понад 60% цього обсягу витрачаємо на потреби населення та комунальної сфери
На цьому заході львівська обласна Асоціація будівельників “БУДІНДУСТРІЯ” представляє Програму підвищення енергетичної безпеки регіону на період до 2020-го (термореновація, будівництво, імпортозаміщення). 
Зі слів голови Асоціації Ростислава Вороновського, у  Програмі наведено дані існуючого стану щодо забезпечення енергоефективності, на підставі якого визначені пріоритетні напрями дій, шляхи максимального використання резервів економії паливно-енергетичних ресурсів в області, сформовано комплекс організаційних, технічних та економічних заходів, взаємопов’язаних за ресурсами, виконавцями та термінами реалізації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8376 / 4.07MB / SQL:{query_count}