На світ – зі світлом!

Медики обіцяють, що у львівських пологових будинках ужгородський інцидент не повториться

Медики обіцяють, що у львівських пологових будинках ужгородський інцидент не повториться

Безлад, коли у дитячих садочках і школах відключають тепло, а в лікарнях і пологових будинках - світло, може бути лише в Україні. Жодна інша цивілізована країна не дозволить собі так зневажливо ставитися до найменших громадян. Та найприкріше те, що ніхто за таке знущання не несе жодної відповідальності!

Звістка про те, що в одному з пологових будинків Ужгорода через відключення електроенергії померло новонароджене дитя, життя якого підтримували апарати штучного дихання і мікроклімату, збентежила і мешканців Львова.

До редакції зателефонувала вагітна жінка, яка має народжувати наприкінці грудня, й висловила свої побоювання: така ситуація може повторитися і в нас. Адже випадки, коли житловим будинкам, дитячим садкам і навіть лікарням відключали тепло, вже були. Наступного разу можуть відключити і світло.

Аби заспокоїти майбутню маму, "Пошта" зателефонувала головному гінекологу Львів­щи­ни Ігореві Потапову. Він по­відомив, що всі пологові від­ділення Львівщини забезпечені електрогенераторами, які у разі відключення електроенергії забезпечать нормальну роботу пологових відділень. Вони можуть працювати стільки, скільки треба. Тож побоювання вагітної жінки безпідставні.

Обнадійливу інформацію, що у нас не буде схожого до ужгородського інциденту, надав "Пошті" і начальник управління охорони здоров'я м. Львова Володимир Зуб. У пологовому відділенні 3-ї міської лікарні, що на вул. Я. Рапопорта, за його словами, є електрогенератор. Для пологового будинку № 1, що на вул. Мечникова, закупили новий. Зараз медзаклад закритий, але коли він відкриється, новий дизель буде працювати. Ба більше, нещодавно спеціально створена комісія, як твердить Володимир Зуб, об'їздила всі медичні заклади, які повинні мати запасні електрогенератори, а саме: Львівську міську лікарню швидкої медичної допомоги, Львівську міську дитячу лікарню, 8-му міську клінічну лікарню, 5-ту міську полі­клініку, пологове відділення на вул. Я. Рапопорта, де провела екстрені вмикання запасних електрогенераторів. Усі вони ввімкнулися без проблем.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.1768 / 4.06MB / SQL:{query_count}