На Вітовського зміни

Новим керманичем львівської СБУ став перший заступник Анатолія Матіоса - полковник Станіслав Курман. "Пошта" першою поспілкувалася з ним

Новим керманичем львівської СБУ став перший заступник Анатолія Матіоса - полковник Станіслав Курман. "Пошта" першою поспілкувалася з ним

Марічка Ільїна
pisatel.jpg

Станіслав Курман народився в 1956 р. у м. Первомайськ. Закінчив Харківський політехнічний інститут. Працював інженером на Харківському машинобудівному заводі. Почав службу в органах державної безпеки у 1983 р. з посади оперуповноваженого у м. Красноградськ Харківської області. Працював у Харкові, Києві, Запоріжжі. З лютого 2008 р. - перший заступник начальника У СБУ у Львівській області.

Відучора в регіоні новий керівник Управління Служби безпеки України у Львівській області. Згідно з указом Президента України № 1175/2008, датованим 17 грудня 2008 р., начальником УСБУ області став Станіслав Євгенович Курман. Відповідний документ з'явився на сайті Президента України у середу по обіді. Досі пан Курман був правою рукою начальника УСБУ області Анатолія Матіоса - його першим заступником.

Перед цим глава держави своїм указом № 1173/2008 (також датованим 17 грудня) звільнив керівника УСБУ у Львівській області Анатолія Матіоса з посади, яку він обіймав, і одразу наступним указом №1174/2008 призначив його начальником УСБУ в Одеській області. Попереднім керівником одеського регіонального УСБУ був Володимир Дорошенко.

Щойно про указ стало відомо, "Пошта" зателефонувала до новопризначеного керівника. "Я сам півгодини тому дізнався про своє призначення", - такими були перші слова нового очільника Служби безпеки України у Львівській області С. Курмана. Він наголосив, що УСБУ регіону й надалі працюватиме у тому ж темпі та на тому ж рівні, що працювало й досі. "Наразі немає жодних планів стосовно кадрових ротацій у нашому управлінні", - каже він.

На запитання "Пошти", чи пов'язане призначення на цю посаду з резонансною кримінальною справою стосовно голови Львів­сь­кого апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича, новопризначений керівник СБУ області був лаконічним: "Напряму ні". С. Курман перебрався  до Львова у лютому цього року. Недавно його нагородив глава держави. Зокрема, минулого тижня В. Ющенко своїм указом "Про відзначення державними нагородами України" за вагомий особистий внесок в боротьбу зі злочинністю, зразкове виконання службових обов'язків під час розслідування резонансних кримінальних справ відзначив працівників Генпрокуратури  і УСбУу Львівській області, серед яких і полковник Курман. Його нагороджено орденом Б. Хмельницького III ступеня. Як було сказано в коментарі до указу, "завдяки вмілим і своєчасно проведеним ними слідчо-оперативним заходам були задокументовані переконливі факти хабарництва з боку голови і суддів Львів­ського апеляційного адміністративного суду". Як вже писала "Пошта", щоп'ятниці в УСБУ області за участі преси відбуваються засідання регіональної оперативної групи з питань протидії корупції, створеної на виконання указу Президента про активізацію боротьби з корупцією. Власне більшість із 26-ти засідань відбулися під головуванням С. Курмана.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7966 / 4.08MB / SQL:{query_count}