До нас їдуть американські вояки

Понад тисяча військових із 15 країн проведуть спільні миротворчі навчання на Яворівському полігоні

фото: wartime.org.ua
З 15 вересня на Яворівському полігоні розпочинаються міжнародні військові навчаннях Rapid Trident, які триватимуть до 26 вересня. У навчаннях братимуть участь близько 1300 військових із 15 країн, зокрема з України, Азербайджану, Болгарії, Канади, Грузії, Німеччини, Великобританії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Іспанії та США, а також представники НАТО. 
Rapid Trident-2014 складатиметься з багатонаціональних польових навчань. Як розповів “Львівській Пошті” керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони України Олександр Поронюк, підрозділам будуть поставлені завдання з протидії саморобним вибуховим пристроям, по конвойних операціях і патрулюванню. Вправи зі застосуванням вогнепальної зброї не передбачені.

21 вересня о 14.00 у Львові на площі Ринок вокально-інструментальний гурт Командування Сухопутних військ США у Європі проведе концерт сучасної поп-рок музики. Військовий ансамбль перебуватиме в області на військових навчання Rapid Тrident-2014.

Раніше ВВС з посиланням на прес-секретаря Пентагону Стівена Воррена повідомляла, що американська влада відправляє для участі в цих навчаннях 200 військових із 173-ої піхотної дивізії, що базується в Італії. 
“Навчання триватимуть два тижні. Це щорічні навчання міжнародного військового співробітництва Міноборони України та армій інших країн. ВРУ торік наприкінці грудня прийняла рішення, що ці навчання відбудуться і надала військовим представникам інших країн допуск для перетину кордону України. Це рішення прийняли в мирний час. І попри те, що нині ситуація в країні кардинально змінилася, Україна свої зобов’язання виконує, тому і вирішила провести уже традиційні навчання на Яворівському полігоні”, – каже Олександр Поронюк. 
З його слів, Rapid Trident мали відбутися ще на початку липня. Втім,  враховуючи те, наскільки складна ситуація на сході країни, їх перенесли на вересень. Ці міжнародні навчання є правонаступниками навчань “Щит миру”, які вперше відбулися у 1993-му. Rapid Trident в Україні  почали проводити з 2004-го.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7762 / 4.08MB / SQL:{query_count}