Клич на підмогу!

Містяни взялися допомагати працівникам бронетанкового заводу. Волонтери беруть на себе “чорну” роботу, аби звільнити від неї кваліфікованих фахівців

фото: inforesist.org
Аби пришвидшити ремонт БТРів та іншої броньованої техніки, львів’яни поспішають на допомогу працівникам місцевого бронетанкового заводу: беруть на себе так звану чорну роботу, аби кваліфіковані фахівці не гаяли свого часу на неї.
Координатори у мережі Facebook повідомляють, що наразі потрібна чоловіча сила, але в разі успішної співпраці з підприємством жінкам-волонтерам також знайдеться робота. Добровольці працюватимуть по 2-3 години в третю зміну. Охочі допомогти, зголошуйтесь за телефоном 093-717-47-48 (Святослав).
Проте до волонтерства на Львівському бронетанковому заводі допускають не всіх – лише осіб, які впевнені, що вони істинні патріоти, і які не створюватимуть зайвих проблем. 
“На завод заходить певна кількість людей. Впускають їх після того, як вони показують свої паспорти. Ми ставили завдання і працюватимемо й далі так, щоби допомагали тільки ті, кого ми знаємо, умовно кажучи – кого знають ті, кого ми знаємо… — розповів “Львівській Пошті” Олег Яськів, координатор акції. — Працюватиме людина, якщо вона патріот і якщо зрозуміло, що вона не працює на ворожі сили. За паспортами, через знайомих це все легко відстежити. Ще не було так багато волонтерів! А якщо буде більше, то будуть координатори окремих груп. Вони відповідатимуть за волонтерів”. 
На заводі допомогу приймають, але кажуть, що їм більше не волонтери потрібні, а кваліфіковані працівники. На заводі на роботу готові прийняти фахівців-токарів, фрезерувальників, шліфувальників, слюсарів. 
“У нас вже третій день працює волонтерська група, яка складається з 15-ти осіб. Маємо БТРи для прикордонників, і волонтери їх чиститимуть. Добровольці виконують різну просту роботу, але фахівців, на жаль, не вистачає. Ми готові взяти на роботу токаря, фрезерувальника, шліфувальника, кваліфікованого слюсаря. Нам потрібні люди, які можуть танк зібрати! — розповів головний інженер Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук. — Щодо волонтерів, то будь-хто не може нам допомагати. Треба, щоби ця справа була організованою. Ми – режимне підприємство, нікого окремо не приймаємо – лише організовані групи, де є координатори, які відповідають за волонтерів. Ми їм роботу знайдемо: чиститимуть гусениці, БТРи”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9069 / 4.07MB / SQL:{query_count}