Новий сезон “Вуличного університету”

У вересні на кількох лекціях просто неба львів’янам розкажуть про польський досвід демократичного становлення та його уроки для України

Львівський “Вуличний університет” запланував провести у вересні кілька лекцій. Як писала “Пошта”, третій сезон “Вуличного університету” відкрили український історик Олександр Зінченко та польський журналіст Адам Міхнік.
“Усі лекції у вересні будуть організовані в рамках українсько-польської співпраці. Йтиметься про польську демократичну трансформацію та її уроки для України. Зокрема, 14 вересня плануємо провести лекцію на зеленій території Українського католицького університету (вулиця Хуторівка). Темою розмови буде розвиток суспільства загалом. З українського боку лекцію читатиме заступник директора Інституту соціології НАН України Євген Головаха, а з польського – керівник Інституту філософії та соціології Польської академії наук Анджей Ріхард”, – розповів координатор проекту “Вуличний університет” Тарас Прокопишин
Решту запланованих заходів (конкретні дати проведення та спікерів) ще узгоджують. Точно відомі лише теми лекцій. “Ймовірно, 21 вересня буде лекція політичної тематики, говоритимемо про розвиток місцевого самоврядування. 28 вересня йтиметься про економіку. Наостанок плануємо розмовляти про освіту. Конкретні дати, місця проведення та спікерів анонсуватимемо згодом”, – розповів Тарас Прокопишин. 
Організаторами нового сезону проекту є львівська громадська організація “ІДЕА-Разом” та польська організація Jуzef Mianowski Fund. Проект реалізовується за сприяння програми Region in Transition.
Особливістю нового сезону є його міжнародність – відомі польські науковці та громадські активісти спільно з українськими колегами обговорюватимуть польський досвід демократичної трансформації, а також потенційні уроки та виклики для України.
Детальну інформацію про лекції, дату та місця проведення шукайте на сторінці “Вуличного університету” у Facebook.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.5611 / 4.07MB / SQL:{query_count}