Нарешті вдома!

Мостиські прикордонники повернулися додому із зони АТО

фото: прес-служба Мостиського прикордонного загону
До місця постійної дислокації повернулися прикордонники Мостиського загону, які понад два місяці виконували завдання на східній ділянці державного кордону України. Про це повідомили у прес-службі Мостиського прикордонного загону.

фото: прес-служба Мостиського прикордонного загону
Ще на початку червня цього року, за рішенням керівництва прикордонної служби, на посилення східних рубежів вирушили два резерви з числа персоналу, що проходить службу у Мостиському прикордонному загоні. Прикордонники були долучені до складу двох зведених мотоманеврених груп та в подальшому виставлені на охорону державного кордону на півночі та півдні Луганської області відповідно.
Крім суто специфічної функції охорони та оборони державного кордону, хлопці виконували завдання і у складі сил АТО, не один раз були обстріляні з мінометів та артилерії, більше 40 разів вступали в бій з терористами. Частина персоналу майже місяць провела в оточенні, але таки зуміла пробитися до основних сил та повернутися додому цілими. З числа мостиських прикордонників додому прибули всі, навіть військовослужбовець з відділу “Шегині”, який проходив лікування у шпиталі і після поранення став у стрій з бойовими побратимами.
Зустріч провели на базі Кінологічного навчального центру в місті Великі Мости, прикордонників заохочено  державними та відомчими нагородами, подяками та подарунками. За рішенням керівництва регіонального управління їм надано тиждень вихідних, а потім, за клопотанням персоналу, можливість відгуляти чергову річну відпустку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6453 / 4.07MB / SQL:{query_count}