Тихе святкування

День Незалежності України у Львові мине без гучних концертів та під гаслом “Мобілізація Сили і Волі”

Цьогорічний День Незалежності у Львові відрізнятиметься від усіх попередніх, адже пройде без концертів та інших гучних розважальних заходів. Як розповіли в управлінні культури Львівської міської ради, через ситуацію в країні від них доцільно відмовитись.
“У зв’язку із поточною ситуацією в країні, вирішено відмовитись від проведення концертно-розважальних заходів. Натомість акцент вирішили зробити на суспільно-громадські акції. Цього року День Незалежності пройде під лозунгом “День Незалежності 2014. Мобілізація Сили і Волі”, – повідомляють в управлінні культури міськради.
Цього року запланували розділити заходи на частини. Отже у попередній програмі заплановані такі категорії:
День Незалежності. Слово (23 серпня)
Літературний фестиваль “Нехай лунає Дзвін” від українського часопису “Дзвін” відбуватиметься у Музеї ідей, “Копальні кави”, Бернардинському дворику, під стінами музею “Арсенал”. За задумом організаторів, під час фестивалю в рамках  літературного заходу “П’ять місць, де для тебе читають” у цих локація прочитають по одному есе  про свободу у Львові.
День Незалежності. Звук (15 – 31 серпня)
Музика в старому Львові лунатиме у храмах міста. Так 23 серпня о 20.00 у храмі cвятих апостолів Петра і Павла відбудеться концерт “Львівський Моцарт”, а 24 серпня о 18.00 у Домініканському соборі – концерт “Львівський Паганіні”. Окрім цього на 24 серпня запланований гала-концерт фестивалю “Я вірю…”  за участі дітей з вадами зору, а на стадіоні “Арена Львів” у цей день виступить відомий український гурт “Океан Ельзи”.
День Незалежності. Образ (20 – 31 серпня)
У міському просторі на сітілайтах розмістять зображення творів мистецтва, що зберігаються в музеях Львова.
День Незалежності. Мир (24 серпня)
На проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасу Шевченку о 15.00 проведуть екуменічний молебень. А у дворі Центрального клінічного військового госпіталю у цей день відбудеться концерт.
День Незалежності. Рух (24 серпня)
Для жителів та гостей міста проведуть “Парад трамваїв”, який включатиме у себе як старовинні, так і новітні трамваї, що курсували колись та курсують містом зараз.  
День Незалежності. Друзі (24 серпня)
На площі біля пам’ятника А. Міцкевичу облаштують містечко USAID.
День Незалежності. Діти (24 серпня)
У Львівському центральному парку культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького проведуть дитяче свято.
День Незалежності. На районі (24 серпня)
У Народному домі на Збоїщах проведуть урочисті заходи до Дня Незалежності. А у Народному домі на Левандівці покажуть фільм “Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939 – 1941”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.0818 / 4.07MB / SQL:{query_count}