Дамо відсіч терористам

Львівські обранці затвердили Програму протидії тероризму у місті на 2014 рік. Проголосували за неї на сесії міськ­ради 31 липня

Її метою є визначення попереджувальних заходів, спрямованих на посилення захисту життя і здоров’я людей, громадської безпеки, охорони особливо важливих об’єктів та недопущення проявів тероризму в області. 
“Нині на території Львівської області розташовано 98 об’єктів підвищеної та потенційної небезпеки, 27 із них мають загальнодержавне значення найбільш потенційно вразливих об’єктів. У зв’язку з ситуацією, яка склалася в країні, основні заходи, спрямовані на виконання Програми, пов’язані із запобіганням, реагуванням та припиненням терористичних актів і мінімізації їх наслідків. Виконавцем вимог цієї Програми пропонується визначити Службу безпеки України у Львівській області”, – зазначила начальник юридичного управління міськради Гелена Пайонкевич.
Крім цього, на сесії ЛМР затвердили Програму профілактики злочинності у Львові. Депутати проголосували за внесення змін до ухвали міської ради від 28.02.2013 №2120 “Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності у Львові на 2013 – 2015 роки”, а також затвердили Комплексну програму профілактики злочинності у Львові на 2014 – 2017 роки , яка стосується забезпечення військової частини 4114 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.
Програмою передбачено комплекс заходів із забезпечення якісного виконання й належного рівня безпеки військовослужбовців частини 4114 під час виконання службово-бойових завдань із охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю у Львові та області, а також під час залучення до проведення АТО у східних регіонах України. 
Додамо, що наразі військова частина 4114 забезпечена засобами бронезахисту лише на 30%.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.7385 / 4.07MB / SQL:{query_count}