Дванадцять лауреатів

На Львівщині визначили лауреатів обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

На Львівщині визначили лауреатів обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

За вагомий внесок у розвиток мистецтвознавчої справи, художньої освіти, активність у культурно-мистецькому житті Львівщини та низку мистецтвознавчих праць у номінації "Культурологія, мистецтво­знавство, музейна справа - ім. Святослава Гординського" переміг Роман Яців. У номінації "Поезія - ім. Маркіяна Шашкевича" - Ярослава Павличко за книгу поезій "Вибране". Переможцем номінації "Проза - ім. Богдана Лепкого" став Левко Різник за книги "Самотність пророка, або Добрий ангел Івана Франка" та "Крук, або П'ятдесятилітня війна". У номінації "Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади - ім. Михайла Возняка" - Андрій Содомора за книгу есеїв "Студія одного вірша" та переклад поеми "Піс­ня про Зубра" слов'янського латиномовного поета доби Від­родження Миколи Гусовського.

У номінації "Драматургія, те­атральне мистецтво - ім. Б. Ро­маницького" -  творча майстерня "Театр у кошику" у скла­ді Лідії Данильчук та Ірини Волицької за постановку вистави "Річард після Річарда" за
В. Шекс­піром; "Журналістика та публіцистика - ім. В'ячеслава Чорновола" - Олександр Масляник за книгу публіцистики, нарисів та есеїв "Люди з Вавилону". У номінації  "Музичне мистецтво - ім. Станіслава Людкевича" переміг Ігор Пилатюк за концертні програми 2007 - 2008 років з творів українських композиторів; "Образотворче мистецтво - ім.
І. Труша" - Юрій Лесюк за творчі роботи, виконані протягом останніх трьох років та персональну ювілейну виставку, організовану Національним музеєм у Львові ім. А. Шептицького; "Декоративно-ужиткове мистецтво - ім. Зеновія Флінти" - Ганна-Оксана Липа за творчі роботи в галузі художньої кераміки, виконані протягом 2006 - 2008 років.

У номінації "Народна твор­чість - ім. Анатоля Вахнянина"  переможцями стали керівники Зразкового дитячого вокально-хореографічного ансамблю "Веселі черевички" Володимир та Марія Чмирі - за оригінальні роботи, створені впродовж останніх трьох років. Ми­хайло Царик за альбом "Андрій Бокотей. Скло" здобув пер­шість у номінації "Дизайн  - ім. Олени Кульчицької", а Микола Рибенчук - за проект торгового центру "Скриня" у номінації "Архітектура - ім. Івана Левинського".

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8088 / 4.07MB / SQL:{query_count}