Презентують книгу віршів героя Небесної сотні

У п’ятницю, 25 липня, о 19.00 у дворику Музею ідей відбудеться презентація збірки віршів Богдана Сольчаника “Кухні мого покоління”

фото: nebesnasotnya.in.ua
Тут читатимуть вірші загиблого на Майдані героя та слухатимуть гурт “Один в Каноє”. Презентацію організовують друзі Сольчаника, інформує tvoemisto.tv.
“Після декількох місяців роботи над розшифруванням рукописів, малюванням ілюстрацій та обкладинки, технічною підготовкою до друку та інших паралельних процесів ми презентуємо дуже особливу для нас книгу – збірку віршів Богдана Сольчаника. Дуже запрошуємо на презентацію усіх, хто знав, любив, товаришував з Богданом”, – повідомила подруга Богдана Сольчаника Ірина Швець.
Щодо подальшого розповсюдження книги, вона розповіла tvoemisto.tv: “Книгу продавати не будемо. Всі, хто захоче, зможуть отримати її на презентації в п’ятницю. Тираж – 1 тис. примірників. Порозвозимо по бібліотеках, передамо в Старий Самбір (де народився Богдан – “Пошта”).
Друзі Богдана Сольчаника наприкінці травня оголосили про збір коштів на встановлення у читальному залі Наукової бібліотеки Франковиго вишу (вул. Драгоманова, 5) електронної дошки, на якій можна буде переглянути публіцистичні та академічні праці Богдана, вірші, фото із ним, а також спогади про нього. Кошти зібрано. Очікується, що дошку встановлять восени. 
Богдан Сольчаник – дослідник та соціолог, який трагічно загинув у Києві на Майдані 20 лютого.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7573 / 4.07MB / SQL:{query_count}