Львівський аеропорт не скасовував жодного рейсу

Через трагедію на Донеччині зі Львова можуть піти міжнародні авіакомпанії

Про це інформує Reuters з посиланням на німецькі авіалінії Lufthansa. “Lufthansa повідомила, що вирішено оминати український повітряний простір”, – йдеться в повідомленні. Також від польотів над Україною хотіла відмовитись турецька компанія Turkish Airlines, французька Air France та російські компанії “Трансаеро” та “Аерофлот”. Керівництво авіакомпаній прийняло таке рішення через трагедію в небі над Донеччиною. 
Учора, 18 липня, у міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького не скасовували жодного рейсу та не вносили змін у дати їх прибуття та відльоту. Зокрема, учора вдень вилетів до Мюнхена літак компанії Lufthansa, яка раніше хотіла змінити маршрути польотів, аби не літати над повітряним простором України. Натомість польоти над Східною Україною вже зупинено, інформує Eurocontrol.
“Після катастрофи українська влада повідомила про закриття всіх маршрутів для польотів над східною частиною України. Жодних заявок на використання маршрутів не приймають. Вони залишаються закритими аж до наступного повідомлення, – інформує Eurocontrol. – Європейський кризовий авіаційний відділ розпочав роботу для відповіді на виклики, пов’язані із закриттям повітряного простору”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.0592 / 4.05MB / SQL:{query_count}