Сюди їхати зась!

Дороги, що біля вулиці Джерельної, будуть перекриті аж до жовтня, на вихідні закрили частину вулиці Левандівської, на черзі – частина вулиці Куліша

фото: архів
У Львові кілька вулиць у районі вул. Джерельної будуть перекриті аж до осені через продовження терміну заміни аварійних мереж на вул. Газовій – Під Дубом – Джерельній – Цеховій – пл. 700-річчя Львова, інформує управління інженерного господарства міськради. Увесь комплекс робіт на вул. Джерельній триватиме до 1 жовтня.
Ці вулиці для руху транспорту будуть закриті поетапно: з 2 липня до 1 серпня – вул. Джерельна; до 5 серпня – пл. 700-річчя Львова; з 12 липня до 1 жовт­ня – вул. Газова; з 15 липня до 1 жовтня – вул. Цехова; з 4 липня до 1 жовтня – вул. Під Дубом.
За інформацією управління транспорту і зв’язку міськради, перекриття цих вулиць не призведе до змін у русі громадського транспорту. А сьогодні, 12 липня, роз­почали ремонтувати водопровід на вул. Татарській. Він триватиме до 5 серпня, тому вулиця для проїзду транспорту також буде закрита.
Також від сьогодні і до 14 липня на вул. Левандівській, 8 замінюватимуть каналізаційний трубопровід. Із 8.00 12 липня до 9.00 год. 14 липня вона буде закрита для проїзду транспорту на ділянці від вул. Повітряної до вул. Шевченка. Через це є зміни в русі двох маршруток – №11 і №17. 
Отож маршрут №11 кур­суватиме так (зміни виді­лено курсивом): вул. Ве­лич­ковського – вул. Т. Шевченка – вул. О. Луцького (у зворотному напрямку – вул. Ген. Юнаківа ) – вул. Д. Бортнянського – вул. О. Со­­рохтея – вул. В. Комарова (у зворотному напрямку – вул. Квітки-Основ’яненка) – вул. Братів Міхновських – вул. Коротка (у зворотному напрямку – вул. Залізнична – вул. О. Степанівни) – вул. Городоцька – вул. Виговського – вул. Володимира Великого – вул. Стрийська – ТЦ “Ашан”.
Маршрут №17 курсуватиме так: вул. Щурата – вул. Миколайчука – вул. Мазепи – просп. Чорновола – вул. Городоцька – вул. Т. Шевченка – вул. О. Луцького (у зворотному напрямку – вул. Ген. Юнаківа) – вул. Д. Бортнянського – вул. О. Со­рохтея – вул. В. Ко­­марова (у зворотному на­прямку – вул. Квітки-Основ’яненка) – вул. Братів Міхновських – вул. Коротка (у зворотному напрямку – вул. Залізнична – вул. О. Степанівни) – вул. Городоцька – вул. Сяйво – вул. Широка – вул. Суботівська – вул. Повітряна.
З понеділка, 14 липня, на ремонт закриють частину вул. Куліша на ділянці від вул. Шпитальної до вул. Ме­­дової. Ремонт триватиме до 30 серп­ня. Відтак відбудуться деякі зміни в русі громадського транспорту. Як поінформували в управлінні транспорту і зв’язку ЛМР, міські автобуси оминатимуть закриту ділянку дороги в напрямку центру просп. Чорновола з прямим поворотом на вул. Городоцьку, у зворотному напрямку – вул. Городоцькою – пл. Торговою – пл. Осмомисла – пл. Різні – просп. Чорновола. 
За інформацією ЛКП “Львів­електротранс”, у зв’яз­ку з ремонтом вул. Куліша й необхідністю переключення контактної мережі на ділянці вул. Куліша – вул. Під  Дубом – просп. Чорновола тролейбусний маршрут №13 у неділю, 13 липня, не курсуватиме взагалі. А з понеділка, 14 липня, курсуватиме  вул. Грінченка – вул. Мазепи – просп. Чорновола – вул. Під Дубом – просп. Чорновола – вул. Мазепи – вул. Грінченка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6701 / 4.08MB / SQL:{query_count}