Серед кращих

Два виші Львова – у списку найрейтинговіших в Україні

фото: press-lnu.lviv.ua
Інформаційний освітній ресурс “Освіта.ua” склав консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2014 року, який включає 292 вищі навчальні заклади III-IV рівнів акредитації, а також 4 підрейтинги ТОП-10: “Кращі класичні університети України”, “Кращі приватні вузи України”, “Кращі київські вузи” і “Кращі ВНЗ регіонів України”.
Як вихідні дані для складання консолідованого рейтингу ВНЗ України використано найавторитетніші серед експертів та ЗМІ рейтинги вишів: “ТОП-200 Україна”, Scopus і “Вебометрикс”, кожен із яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.
За результатами консолідованого рейтингу свої провідні позиції підтверджує Київський національний університет ім. Т. Шевченка, що посів перше місце. Високі показники підтверджують Київський політехнічний інститут і Харківський національний університет ім. В. Каразіна, які розділили друге місце. Четверту позицію також посів виш із Харкова – Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”.
П’яту і шосту сходинки посіли провідні виші західного регіону – Львівський національний університет ім. Івана Франка та Національний університет “Львівська політехніка”.
Виші Одеси в першій десятці представив Одеський університет ім. І. Мечникова, що посів сьоме місце. На восьмому опинився кримський Таврійський національний університет ім. В. Вернадського, що потрапив у першу десятку насамперед за рахунок показника в рейтингу “Вебометрикс”.
Донецький національний технічний університет представив Донбас у першій десятці рейтингу, роділивши 9 та 10 місце з “Києво-Могилянською академією”, яка потрапила до десятки насамперед через високий показник у рейтингу “ТОП-200 Україна”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.1931 / 4.07MB / SQL:{query_count}