Секрет успіху Богдана Гаврилишина

У Львові покажуть фільм про одного з найвпливовіших українців нашого часу

У четвер, 10 липня, у Львові презентуватимуть документальний фільм про одного з найуспішніших українців, нашого сучасника Богдана Гаврилишина. 
Стрічку про професора під назвою “Богдан Гаврилишин. Місія – Свобода” презентуватимуть у конференц-залі філософсько-богословського факультету УКУ (Львів, вул. Хуторівка, 35), повідомляють у Львівській бізнес-школі. Фільм заснований на книзі спогадів “Залишаючись українцем...”, у якій Богдан Гаврилишин ділиться секретом свого успіху.
Після перегляду фільму відбудеться дискусія на тему “Жити у світі. Будувати Україну”, участь у якій візьме спеціальна гостя — Марія Зубрицька, проректор ЛНУ ім. І. Франка. Відома українська перекладачка брала участь у виданні україномовної версії книги “Залишаючись українцем...”, оригінал якої написано англійською.
У записі фільму взяли участь лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, перший президент України Леонід Кравчук, гендиректор Microsoft Україна Дмитро Шимків. Вхід на презентацію вільний за умови попередньої реєстрації. Початок – о 18.30.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7292 / 4.07MB / SQL:{query_count}