Трафаретинамаршруткахізпомилками

До кінця липня у міських автобусах планують встановити єдині інформаційні вказівники. Їх уже виготовляють, але там… чимало помилок

Міські чиновники та перевізники спільно з громадськими активістами взялися за покращення якості міських перевезень. Почали чи не з найпростішого – чистоти, культури поведінки водіїв та інформаційного забезпечення. Так, до кінця липня у міських автобусах планують встановити єдині інформаційні вказівники, інформує прес-служба міськради.
“Створено тристоронню робочу групу: влада в особі управління транспорту та зв’язку ЛМР, перевізники – усі АТП та ЛКП “Львівелектротранс” і три громадські організації, що цікавляться пасажирськими перевезеннями. На засіданнях робочої групи ми відпрацювали практичні питання, які стосуються усіх перевізників. Йдеться про інформаційні вказівники в автобусах категорій маршрутних таксі, великих автобусів, – розповів Віктор Щир, начальник управління транспорту та зв’язку міськради. 
– Ці вказівники мають бути одного кольору та розміру, відповідати європейським вимогам. Дизайн табличок уже розроблено. Минулого тижня була нарада з керівниками АТП, на якій вирішили, що до кінця липня ця робота має бути завершена. Кожне транспортне підприємство фінансує виготовлення табличок для своїх маршрутів”. 
Містяни ж знайшли чимало огріхів у затверджених трафаретах. Зокрема, Bohdan Lapchuk у Facebook-спільноті “Нас не питали!” висловив свої зауваження. 
“Не допустимо, щоб у такій незначній кількості слів допускали граматичні помилки: Південний, а не Південиий (див. на фото). Також не можна скорочувати ім’я князя Володимира Великого і писати вулиця В. Великого. Великий – не прізвище. Скорочувати історичні імена князів, королів і царів таким чином неграмотно. Те ж стосується й інших популярних у Львові скорочень: Я. Мудрого (Ярослава Мудрого), М. Андрея (Митрополита Андрея), Л. Українки (Лесі Українки), Ч. Калини (Червоної Калини)… Чомусь у останньому рядку між назвами вулиць немає коми, а в перших трьох є. Мало би бути однаково. А от ім’я Івана Франка можна не вказувати, якщо імен інших не пишемо”, – пише Богдан Лапчук.
В управлінні транспорту і зв’язку міськради обіцяють зауваження взяти до уваги. Зі слів Віктора Щира, також на засіданні робочої групи відпрацювали нову методику перевірки автобусів. “Ми відпрацювали не тільки теорію, а й розробили та затвердили картку, по якій здійснюється перевірка. Зараз ми працюємо з перевізниками, щоби до кінця липня закінчити роботи з вказівниками. Перевірки вже здійснюються, громадські активісти вже працюють у цьому напрямку і перевізники свої маршрути перевіряють. Управління транспорту і зв’язку ЛМР теж працює за новою методикою”, – сказав він.
Зі слів Віктора Щира, у результаті перевірок низку водіїв притягнули до адміністративної відповідальності. Свої зауваження містяни можуть висловити на сторінці управління транспорту і зв’язку ЛМР у Facebook: www.facebook.com/lvivutiz
Своєю чергою активісти ГР “За якісний транспорт” закликають громадськість звертати увагу на кричущі недоліки та порушення в роботі громадського транспорту, фіксувати їх, зробивши фото чи знявши відео, та повідомляти на сторінці facebook.com/trafficlviv. Не забувайте зазначати номер автобуса і маршрут!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7778 / 4.09MB / SQL:{query_count}