Вам потрібна робота? Вакансії є!

Львівські комунальні підприємства найбільше потребують двірників і покрівельників

фото: архів
ЛКП запрошують на роботу містян. Так, станом на 4 липня в ЛКП є 157 вакансій: 41 – у Галицькому районі, 21 – у Залізничному, 23 – у Личаківському, 5 – у Сихівському, 41 – у Франківському і 26 – у Шевченківському. Найбільше ЛКП потребують двірників і покрівельників. 
Прес-служба міськради зазначає, що комунальним підприємствам потрібні такі працівники: два директори, чотири майстри з експлуатації житлового фонду, один майстер із поточного ремонту, один енергоменеджер, два водії, дванадцять слюсарів-сантехніків, двадцять два покрівельники, шість малярів, п’ять електриків, сім електрогазозварювальників, один штукатур, дванадцять сажотрусів, вісімдесят двірників і два слюсарі-електрики.
“Якщо говорити про формування штату і прийом працівників у міську раду, то це не тільки державні службовці, а й люди, які працюють у комунальних підприємствах. При підборі персоналу як у міську раду, так і в комунальні установи існують певні критерії. Один з основних – професійність, відповідальність, комунікативні здібності, а також юридичний аспект, бо всі маємо справу з різними питаннями в галузі права, – каже начальник відділу кадрів міськради Галина Бордун. 
– Нині є різноманітні уявлення про людей, які працюють у ЛКП. Наголошу, що це ті люди, які працюють не з дев’ятої години ранку до шостої вечора, а ті, хто починає свою роботу о сьомій ранку й іноді закінчує о дев’ятій годині вечора. Ці люди – наші сусіди, вони, як і ми, є жителями Львова. Штат, який маємо сьогодні, це група фахівців і професіоналів, які потребують постійного оновлення. У нас, на жаль, нема такого великого напливу людей у комунальні підприємства, бо люди не вважають цю роботу престижною. Хочемо, аби робота в ЛКП була престижною”.
З питаннями працевлаштування у ЛКП містяни можуть звертатись або у ЛКП за місцем проживання, або ж у будь-яке комунальне підприємство будь-якого району міста, інформують у міськраді.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6763 / 4.08MB / SQL:{query_count}