Харчі та вода для вояків

Губернатор Львівщини Ірина Сех і її заступник Володимир Харчук відвідали українських військових у Дніпропетровську та Запорізькій області

фото: прес-служба ЛОДА
Вони привезли бійцям понад 5 тонн продуктів і засобів гігієни, 20 тонн мінеральної води й деяке технічне обладнання, інформує прес-служба ЛОДА.
У Дніпропетровську вони зустрілися з льотчиками, зокрема вертолітниками 16-ої окремої бригади армійської авіації, яка дислокується в Бродах. Пілоти доставляють вантажі та військових у найгарячіші точки, а головне – вивозять поранених. 

фото: прес-служба ЛОДА

На зібранні були присутні, окрім військових, місцеві жителі, які, зі слів льотчиків, їх дуже підтримують. Ірина Сех, виступаючи перед зібранням, передала вітання воякам із Львівщини. «Ми дуже переймаємося вашою долею. У кожному домі моляться, щоби ви повернулися живими та здоровими. Водночас ми дуже пишаємося вами, мужніми воїнами, які, ризикуючи життям, захищають нас від агресора. Дякую дніпропетровцям за те, що ставляться до наших хлопців, як до своїх синів, підтримують їх і допомагають. Це свідчення того, що українці – єдині, що всі ми прагнемо якнайшвидшої перемоги над ворогом і гідного життя на своїй землі», – зазначила Ірина Сех.
На замовлення вояків, окрім продуктів та інших необхідних речей, привезли державні прапори та вишивані рушники. Отець-капелан Богдан Вихор роздав воякам вервечки та образки. Опісля вирушили в Запорізьку область до 30-ої механізованої бригади, що з Новограда-Волинського. Окрім продуктів, привезли воякам 20-тонну фуру мінеральної води, якій тут дуже зраділи, бо питна вода в тій місцевості дуже поганої якості.
Львівська ОДА висловлює вдячність підприємствам та організаціям, які долучилися до збору гуманітарного вантажу для військових-учасників АТО.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7112 / 4.07MB / SQL:{query_count}