Двоє – по двісті балів!

Випускники академічної гімназії при Львівській політехніці отримали максимальні результати із ЗНО з англійської мови

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив список загальноосвітніх навчальних закладів, випускники яких отримали максимальний бал із англійської мови під час проведення цьогорічного ЗНО. 
Цього року із 73 817 учасників зовнішнього тестування, які взяли участь в оцінюванні з англійської мови, максимальний бал отримали 87 учасників. Лідером за показником якості вивчення англійської мови є навчальні заклади столиці – вони підготували 22 випускників, які отримали максимальний бал із ЗНО з англійської, повідомляє “Освітній портал Львівщини”. 
Школи Львова посідають почесне друге місце – 14 випускників, двоє з яких навчаються у Львівській академічній гімназії при Національному університеті “Львівська політехніка”. Для порівняння: на Хмельниччині 8 випускників шкіл написали тести ЗНО на 200 балів, Харківщина має 6 таких учнів. Як зазначив директор УЦОЯО Ігор Лікарчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook, 56 балів не набрав жоден випускник сільської школи, а 25% абітурієнтів не виконали завдання з написання тексту листа. 17% учасників ЗНО з англійської мови здали порожній бланк “Б”.
У попередні роки і батьки, і учні скаржилися, що тести заскладні. За словами Лікарчука, експрес-аналіз психометричних характеристик тесту засвідчив, що він має середній рівень складності. Директор УЦОЯО переконаний, що тестування з англійської мови необхідно проводити за різнорівневими тестами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8053 / 4.07MB / SQL:{query_count}