Бо мама не пустила…

На Львівщині матері вимагають не забирати їхніх синів-студентів на передову

Учора в Сокалі Львівської області родичі призовників пікетували районний військкомат, вимагаючи припинити призов до армійських лав їхніх онуків і синів, які зараз навчаються у вищих навчальних закладах та, згідно з чинним законодавством, не підлягають призову.
За словами голови Львівської обласної організації Антифашистського комітету України Олександра Калинюка, під час акції родичі призовників розбили камінням кілька шибок у вікнах приміщення, інформує УНІАН.
“Про інцидент мене повідомили родичі юнаків, які брали участь в акції протесту в Сокалі. Вони розповіли, що сьогодні, коли Сокальщина проводить в останню путь 22-річного бійця 24-ої окремої Залізної механізованої бригади оперативного командування “Північ” Cухопутних військ Збройних сил України, уродженця Сокаля, прийшли до військкомату виступити проти призову їхніх онуків і дітей до армії та відправлення їх на схід, де юнаки гинуть, а місцеве населення їх “здає” терористам”, – пояснив Калинюк.
За словами родичів призовників, юнаки отримали повістки, однак вони навчаються на 3-4 курсах вищих навчальних закладів. Відповідно до законодавства, їх не можуть призивати до лав армії до закінчення навчання.
Керівник Західного медіацентру Міноборони Львова Олександр Поронюк зазначив, що призов студентів навчальних закладів, які надали до військкоматів відповідні довідки-підтвердження, не відбувається.
“Багато юнаків раніше проігнорували вимогу надати до військкоматів довідки з місць навчання. Відповідно там відсутня інформація про те, чи є призовник студентом, чи ні. Тому повістки можуть надходити. Але достатньо з‘явитися у військкомат і надати довідку з місця навчання – і питання буде вирішене”, – пояснив речник Міноборони.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6443 / 4.06MB / SQL:{query_count}