Допомога від Львова

Активісти ГО “Швидка медична допомога Майдану” та “Штаб національного спротиву “Медична служба” передали бійцям спецбатальйону МВС “Миротворець” автомобіль невідкладної медичної допомоги, укомплектований медикаментами, для зони бойових дій

Львівські медики за власний кошт придбали й спорядили всім необхідним “швидку”, яка працюватиме в зоні проведення антитерористичної операції.
Батальйон “Миротворець” наразі єдиний, який формують не лише з вояків, а й медиків. Аби допомогти українським солдатам, які воюють на сході України, львівські лікарі постановили купити “швидку” й обладнати її всім необхідним. 
“Ліки в нас залишилися ще з Майдану. Гроші теж у нас збереглися ще з того періоду, тому ми вирішили придбати цей автомобіль і засоби технічного зв’язку. На майбутнє плануємо такий же спецавтомобіль передати батальйону “Львів”!” – наголосив голова правління ГО “Швидка медична допомога Майдану” Юрій Дмитришин. Він підкреслив, що напис “Скорая медицинская помощь” зробили російською навмисно, щоби проросійські терористи не обстрілювали машину за маркування українською.
Львівські медики не лише обладнали “швидку” для зони АТО, а й вирушать у ній працювати в зону бойових дій. “Нам нема чого боятися. Їдемо на невизначений термін. Побачимо, як складеться ситуація”, – заявив лікар Ігор Стефанюк.
На знак подяки за доброчинність від імені Львівської академії Міністерства внутрішніх справ генерал Володимир Чорній передав львівським парамедикам пам’ятну відзнаку й емблеми за миро­творчу діяльність.
Спецбатальйон “Миротворець” створений за розпорядженням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Бійцями батальйону є ветерани миротворчих місій, які вже бували в гарячих точках. Зараз бійців готують до військових дій АТО на сході, проте наразі їм бракує спорядження.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3340 / 3.97MB / SQL:{query_count}