Важке життя львівських болардів

Висувні стовпці вже треба ремонтувати, бо час від часу у них хтось в’їжджає

фото: alex-shutyuk.livejournal.com
Висувні стовпці, які бережуть середмістя Львова від несанкціонованого паркування та заїзду автівок, працюють усього лише 18 днів, та вже з ними сталося чимало. Не всі містяни їм раді.
Дехто вперто хоче потрапити до пішохідної зони на авті і навіть припаркувати його десь там, як звично робив кілька тижнів тому… А дехто боларди навіть упевнено таранив… Наїжджали на висувні стовпці і трамвай, і легкове авто, і карета “швидкої”, та все ж вони вистояли. Боларди працюють справно, усе обійшлося хіба механічними пошкодженнями. Ремонт же коштуватиме приблизно 7 тисяч гривень. 
“Наїжджали на болард, що на вулиці Руській, а також на той, що на вулиці Памви Беринди. Відтак на двох стовпцях  пошкоджено сигналізацію, і їх треба ремонтувати. Обійдеться це, ймовірно, у 3,5 тисячі гривень за болард. На стовпці, що на вулиці Руській, в’їхала карета швидкої допомоги. Водій порушив Правила дорожнього руху. Львівавтодор за ремонт заплатить. Ймовірно, кошти відшкодують, адже ДТП оформлено, справу передали в суд, карета “швидкої” застрахована, тому страхова компанія мала би виплатити цю суму”, — розповідає радник міського голови з питань велоінфраструктури Олег Шмід. 
На другому боларді, що на вул. Памви Беринди, пошкодження подібні, тому, ймовірно, ремонт обійдеться також у 3,5 тисячі гривень. На стовпець, що на цій вулиці, наїхав трамвай… Водій “рогатого” також порушив Правила дорожнього руху: поїхав на червоне світло. Болард у той час опускався, але не встиг, і трамвай протаранив його. 
Щодо роботи болардів, то, зі слів Олега Шміда, особливих проблем нема. А от водіям і велосипедистам треба бути уважнішими. “Боларди небезпечні для велосипедистів. Вони часто їдуть одразу ж за трамваєм і не зважають на світлофор. Відтак коли велосипедист за півметра від світлофора, болард почне підніматися, велосипедист впаде. Зараз плануємо встановити кілька додаткових знаків для велосипедистів, аби ті були уважнішими”, — каже Олег Шмід. 
До слова, віднедавна боларди працюють довше: з 10.30 до 23.00 год. Нагадаємо, що висувні стовпці на в’їзді в пішохідну зону старого Львова – на вулицях Руській, Памви Беринди та Братів Рогатинців – запрацювали наприкінці квітня. Тепер в околиці площі Ринок можуть заїжджати лише трамваї, спецтехніка та карети “швидкої”. Обійшлася ця система місту майже в півмільйона гривень. При цьому 154 тисячі гривень ще не заплачено.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6552 / 4.07MB / SQL:{query_count}