Мирно й без провокацій

Напередодні 9 травня Львів завмер в очікуванні ймовірних провокацій. Багато жителів міста навіть виїхало подалі від Львова

фото: mvs.gov.ua
Силовики та Самооборона працювали злагоджено та гідно, й у місті, на щастя, було спокійно. 
“Дякую всім небайдужим, тим, хто допоміг міліції в забезпеченні громадського порядку у Львові 9 травня. Я зауважив, що ви це робили щиро та безкорисливо”, – зазначив у соцмережі Facebook начальник міліції Львова Сергій Зюбаненко.

фото: Народна Самооборона Львівщини
“Завершилося 9 травня. Цього року війна це не лише слово з історії, а й зі стрічок українських новин. Завдяки зусиллям активістів Самооборони, силовиків і мудрості львів’ян у нас усе минуло спокійно”, – зазначив керівник Народної Самооборони Валерій Веремчук. До слова: місто патрулювало майже 300 самооборонців. 
Перед початком заходів кінологи та вибухотехніки ретельно перевірили території у місцях проведення заходів на можливу наявність вибухонебезпечних і підозрілих предметів. На щастя, нічого не виявили. 
“У Львові та області всі заходи, пов’язані з покладенням квітів на могили загиблим воїнам, вшануванням їхньої пам’яті, відбулися спокійно, без провокацій і порушень громадського порядку”, – сказав головний міліціонер Львівщини Дмитро Загарія.
Своєю чергою керівництво УСБУ у Львівській області вдячне співробітникам міліції, прокуратури та всім громадським організаціям Львівщини за співпрацю та розуміння, адже саме спільна праця вберегла львів’ян від проросійського сценарію 28 квітня та 9 травня. “За минулі місяці нашому народу довелося пережити і біль людських втрат, і відчай, і перемогу. Український народ та львів`яни зокрема довели свою спроможність навести лад у власному багатокультурному домі”, – сказав очільник УСБУ області Віктор Андрійчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6685 / 4.08MB / SQL:{query_count}