Ще одна жінка-керівник

Нова очільниця Департаменту освіти й науки Львівської ОДА Олександра Небожук планує запровадити у школах військово-патріотичну гру “Джура”

фото: galinfo
Новопризначена директор департаменту освіти та науки Львівської обл­держадміністрації Олександра Небожук планує запровадити серед школярів Львівщини військово-патріотичну гру “Джура”. 
“Дуже цікава військово-патріотична гра “Джура”, яка в сьогоднішніх умовах дуже активно обговорюється. Якщо буде підтримка від Львівської облради і від районних освітян, то можливо це буде пілотний проект для всієї України. І тоді ми (Львівщина – “Пошта”) дамо приклад військово-патріотичному вихованню учнів”, – зазначила Небожук.
Головна освітянка Львівщини також наголосила на тому, що нині є дуже велика зацікавленість учнів тим, аби захищати Україну. “Вони відчувають, що наразі не можуть долучитися до тієї справи, але дуже хочуть цього. То завдяки такій грі вони можуть загартовувати свої сили і дух для майбутніх кроків. Це їм дуже потрібно”, – сказала чиновниця.
Такий патріотичний дух, за її словами, спостерігається, до прикладу, у ліцеї, де вона працює. “Ми проводили опитування серед наших учнів і виявилось, що із 30 учнів 18 захотіли отримати військову професію. Наскільки загальна ситуація в країні впливає і на наші учнівські погляди. Тому цей проект потрібно підтримувати”, – додала вона.
Олександра Небожук має 25-річний стаж роботи на освітянській ниві. Працювала вчителем школи-ліцею у місті Великі Мости Сокальського району
7 травня губернатор області представила колективу Департаменту освіти й науки Львівської ОДА нового директора. Його очолила депутат Львівської облради, заступник голови депутатської комісії з питань освіти Олександра Небожук. “Олександра Небожук є досвіченою, цілеспрямованою людиною, щирою патріоткою. Величезну частину свого життя віддала педагогічній роботі, а водночас займалась наукою, здобула кандидатський ступінь”, – сказала Ірина Сех, інформує прес-служба ЛОДА. 
Новий керівник Департаменту наголосила, що змін вже завтра не обіцяє. Головне – якість, результат. “Всі хочуть швидких, якісних і дуже позитивних змін. Я не впевнена, що ми так зможемо швидко показати людям зміни, адже все буде залежати від нашої спільної праці”, – сказала Небожук. 
Також вона запевнила, що всі найкращі напрацювання своїх попередників буде продовжувати, а  насамперед планує налагодити діалог між вчителями, учнями, батьками та управлінцями. Олександра Небожук має 25-річний стаж роботи на освітянській ниві. Працювала вчителем школи-ліцею у місті Великі Мости Сокальського району. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3418 / 3.98MB / SQL:{query_count}