Заступник є, керівника нема...

Сергій Вучкан став заступником начальника міліції Львівщини

фото: прес-центр міліції області
Учора, 23 квітня, особовому складу ГУ МВСУ у Львівській області представили першого заступника начальника ГУ МВСУ у Львівській області – начальника слідчого управління, полковника міліції Сергія Вучкана. Про це повідомили в прес-центрі міліції Львівщини.
Представив Сергія Вучкана т.в.о. начальника ГУ МВСУ у Львівській області полковник міліції Сергій Маруняк, який наголосив на тому, що новопризначений заступник багато років працює в органах внутрішніх справ, є досвідченим міліціонером та фахівцем своєї справи. Під час представлення Сергій Вучкан пообіцяв сумлінно виконувати покладені на нього обов’язки, бути пуб­лічним і відкритим.
Сергій Вучкан народився 20 березня 1977 року в селі Іза Хустського району Закарпатської області. На службі в органах внутрішніх справ з 1994 року. В 2011 – 2012 роках – заступник начальника Управління МВС України в Закарпатській області – начальник кримінальної міліції. З жовтня 2012-го – перший заступник начальника УМВСУ у Він­ницькій області – начальник слідчого управління. З 18 квітня 2014-го – перший заступник начальника ГУ МВСУ у Львівській області – начальник слідчого управління.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6484 / 4.05MB / SQL:{query_count}