Кличте друзів до міста Лева!

На великодні вихідні туристам пропонують акцію “Вдвічі більше Львова”: хто приїхав на два дні, може ще на два залишитись… безкоштовно

фото: lviv.travel
Великодні вихідні – чудова нагода запросити друзів з інших областей і регіонів країни до Львова. Замовивши дві ночі в готелі, вони зможуть отримати ще дві безкоштовно. У деяких кав’ярнях і ресторанах, замовляючи обід, можна отримати ще один у подарунок, до кави вам можуть запропонувати тістечко чи ще одну каву для друга. 
І все для того, аби ви мали змогу відчути “Вдвічі більше Львова”. Так і з деякими екскурсіями: замовляєте одну, а іншу можете прослухати безкоштовно… Була у місті акція “Львів за півціни”. Проіснувала вона 5 років. Хтось умів скористатися з неї, а комусь вона видавалась мильною бульбашкою, роздутим піаром деяких закладів харчування, які багато обіцяли та нічого суттєвого насправді не давали своїм відвідувачам. В управлінні туризму Львівської міської ради її вирішили “трансформувати” в акцію “Вдвічі більше Львова”. Що з цього вийде – побачимо згодом. На перший погляд виглядає вона досить привабливо!
“Акцент робимо на закладах розміщення, тобто готелях, гостелах. Основна умова – бронювання на дві доби. Людина замовляє дві доби, оплачує їх, а їй у подарунок пропонують ще дві доби безкоштовного проживання. Ідея акції – вдвічі більше. Тобто коли людина замовляє одну послугу, вона отримує в подарунок щось рівноцінне замовленому, так би мовити”, — розповіла головний спеціаліст управління туризму міськради Ольга Качмар.
Таким чином у міській раді працюють над збільшенням терміну перебування туристів у місті. Адже через останні події в країні люди стали менше подорожувати й у Львові кількість туристів зменшилась, тож треба якось їх заохочувати. Акція проходитиме у великодній вікенд  (з 19 по 22 квітня) та в наступні вихідні (26 і 27 квітня).
Взяти участь в акції зголосилося майже 50 закладів, здебільшого гостели й готелі. Є серед них і з десяток тур­агенств та декілька закладів харчування. Детально ознайомитися з списком учасників можна на офіційному туристичному порталі міста lviv.travel, www.touristinfo.lviv.ua та в мережі Facebook на сторінці “Вдвічі більше Львова”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8535 / 4.08MB / SQL:{query_count}