Усі таксі в місті змусять обладнати лічильниками

У Львові близько 2,5 тис. машин таксі обладнано таксометрами. «За дев’ять місяців було проведено велику роботу, і вже зовсім скоро лічильники будуть встановлені на усіх машинах. Зараз їх у Львові є понад 2,5 тис. машин», - повідомив голова асоціації «Львівське таксі» Леонід Бойко.

У Львові близько 2,5 тис. машин таксі обладнано таксометрами. «За дев’ять місяців було  проведено велику роботу, і вже зовсім скоро лічильники будуть встановлені на усіх машинах. Зараз їх у Львові є понад 2,5 тис. машин», - повідомив голова асоціації «Львівське таксі» Леонід Бойко.

Ще одним шляхом для легалізації таксомоторів стане реєстрація таксистів як приватних підприємців і сплата ними єдиного податку – 200 грн щомісяця. За словами Леоніда Бойка, зараз у Львові єдиний податок сплачують одиниці. «Будемо наполягати, щоб всі таксисти були в рівних умовах, працювали і сплачували податок. Та й розмір тарифів дозволяє це робити», - додав Леонід Бойко, інформує сайт мерії. В Україні зі 130 тис. машин таксі лише понад 20 тис. працює легально.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4252 / 3.96MB / SQL:{query_count}