Якість проведення ремонтних робіт на магістральних дорогах Львова оглядають наче під мікроскопом

Кепські львівські дороги нагадують не що інше, як атракціон «американські гірки». Особливо це відчутно, коли водії маршруток уявляють себе шумахерами й намагаються обігнати один одного. А ремонт низки доріг Львова взагалі розтягнувся в часі.

Кепські львівські дороги нагадують не що інше, як атракціон «американські гірки». Особливо це відчутно, коли водії маршруток уявляють себе шумахерами й намагаються обігнати один одного. А ремонт низки доріг Львова взагалі розтягнувся в часі.

Ніяк не завершать ремонт дорожнього полотна на вул. Мечнікова, а «довгобуд» – вул. Городоцьку, через ремонт якої щодня в районі площі Привокзальної довжелезні затори, обіцяють завершити цього року. Принаймні це випливає з інформації прес-служби мерії: «Плануємо завершити реконструкцію вул. Городоцької від вул. Кульпарківської до вул. Чернівецької. Для цього буде проведено тендер. Обсяг фінансування становить 10357, 7 тис. гривень».

До якості ж проведених ремонтних робіт на тих чи інших дорогах, завжди є зауваження. Хоча, як зазначають у мерії, підрядні організації стали якісніше проводити ремонти доріг, зокрема, вже не кладуть холодний асфальт замість гарячого, як це було торік, і за що звільнили двох посадовців мерії.

Скажімо, нещодавно проводили ремонт відрізку магістральної дороги на вул. Левандівській, що у Залізничному районі Львова, до якого після перевірки управління контролю та аудиту міської ради мало певні зауваження. Аналогічну перевірку проведуть й після завершення ремонту вул. Мечнікова. Замовником ремонту була Залізнична районна адміністрації Львова, а виконавцем робіт – ШРБ № 40. «Виконавець до мерії подав на погодження кошторисну документацію. Відповідно, ми виїхали подивитися на виконані роботи. Було багато зауважень – неналежним чином поставлені бордюри, неприбране за собою будівельне сміття на узбіччі дороги. Є також місця, де недобре закатали саме дорожнє покриття,» – розповіла «СП» начальник управління контролю та аудиту Львівської міськради Івана Юрейко, додаючи, що можна поставити «4 з мінусом» за цей ремонт . При цьому посадовець наголосила, що після згаданої перевірки виконавець зобов’язався вивезти сміття, навести лад із бордюрами, а ділянки, до яких є зауваження, мусив переробити. Що й було виконано вже цього тижня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7705 / 4.07MB / SQL:{query_count}