Якщо не підскакуєте – дорогу зроблено добре

Громада Львова активно обговорює недоліки відремонтованих вулиць. У посадовців і проектувальників свої аргументи

фото: skyscrapercity.com
Не встигли відкрити для проїзду щойно відремонтованих львівських доріг, як їх одразу ж почали критикувати: не там пішохідний перехід, не така велодоріжка, забули про зупинки громадського транспорту. Активно обговорюють відремонтовані дороги і в транспорті, і в соцмережах.
“Я втішилася, що вулицю Городоцьку відкрили. Але коли вперше їхала нею, зрозуміла, що пересування дорогою не стало простішим. Тут, як і раніше, корки та необлаштовані зупинки. Ще мене здивували тротуари, у деяких місцях вони зовсім вузесенькі. Видається, дорогу розширили і побудували велодоріжки за рахунок тротуарів. Незручно”, – розповіла “Пошті” львів’янка Олена.

Ні кроку від стандарту


фото: skyscrapercity.com
Деякі зауваження до ремонтів і справді варті уваги. Учасник громадського руху “Дайте пройти!” Мирослав Голяк каже, що причина “не таких” ремонтів у тому, що їх роблять за застарілими стандартами, не приділяють достатньої уваги громадському транспорту та не виставляють проектів доріг на громадське обговорення…  
“При ремонті доріг і при їх проектуванні не приділяли достатньо уваги ні громадському транспорту, ні пішоходам. Гадаю, можна було зробити значно краще. Наприклад, на вулиці Коперника. Схоже, там усього лише переклали колії і навіть не задумувалися над тим, як змінити ситуацію з громадським транспортом. Там знову буде затор. На Городоцькій посередині зробили острівець безпеки, але з нього вигоди ніякої. Хіба вужчими стали тротуари та велодоріжка. Пішохідні переходи зроблені в не найзручніших для пішоходів місцях”, – розповідає Мирослав Голяк.
З його слів, проблеми з ремонтами доріг у Львові виникають не через те, що бракує фахівців, а тому, що вони не завжди готові підлаштовувати “плоскі” стандарти до потреб громадськості. 
“Виглядає так, ніби фахівці наші з минулого. Вони не звикли мислити сучасними стандартами, не враховують, що автомобілів стало дуже багато, а громадському транспорту треба надавати пріоритет. Було би добре, якби проекти перед тим, як затверджувати, виносили на громадське обговорення, аби можна було внести якісь пропозиції. А в нас усе робиться тихо та непомітно, а коли нарешті кудись просочується, то виявляється, що проект уже затверджено”, – пояснює учасник “Дайте пройти!”

Зупинки звично ігнорують…

 До теми                                       

Відомо, що водії краще розрізняють пішоходів, коли ті з’являються як світлі об’єкти на темному фоні (тобто при позитивному контрасті). Цього можна досягти, якщо освітлювач вулиці розташувати між водієм і пішоходом, так, аби його світло падало в напрямі руху автомобіля.
Для того, щоб уникнути засліплення водіїв, які рухаються у зустрічному напрямі, яскравість освітлювачів у їх бік необхідно суворо обмежити. Увесь комплекс перерахованих вимог можна здійснити лише за допомогою спеціальних освітлювачів, розроблених спеціально для освітлення пішохідних переходів, www.skyscrapercity.com.
Також у місті помітні проблеми із зупинками громадського транспорту. Як писала “Пошта”, міські посадовці вже довгий час не можуть завершити облаштування зупинки на вулиці Городоцькій (між жиркомбінатом і Залізничним райвідділом міліції) і впорядкувати тротуари. 
Нагадаємо, що цю частину вулиці почали ремонтувати ще до Євро-2012. Міські чиновники всю вину за необлаштований тротуар перекладають на відсутність грошей. Мовляв, ще не розрахувалися з підрядником. Фірма “Онур”, яка займається більшістю ремонтів доріг у місті, відмовилася далі облаштовувати хідники та зупинки.Містяни сподівалися, що бодай цього разу все зроблять як годиться і на Городоцькій, поблизу ТЦ “Магнус”, облаштують зупинку громадського транспорту. Дорогу відремонтували, а про зупинку забули. Там і досі вона “стихійна”. 
“Коли громадськість побачила проект ремонту вулиці Городоцької, виявилось, що зупинки там не заплановано. Пропозиції активні містяни вносили, але з’ясувалось, що запізно. Та ми це зробимо! Думаю, наступного року внесуть поправки і там буде нормальна зупинка”, — розповів Мирослав Голяк.
У Львові планують освітити пішохідні переходи. Це значно знизить рівень дорожньо-транспортних пригод на них
Погоджується з тим, що у Львові із зупинками проблема, і головний інженер Львівдіпрокомунбуду Валерій Чернишов. “Зупинки – питання ок­реме. З цим чимало проблем… Проте зараз я про це говорити не готовий, саме чекаю на інформацію з Києва про нові норми проектування зупинок громадського транспорту”, – повідомив Валерій Чернишов.
Загалом, ситуацію з недоопрацюваннями під час ремонтів доріг на вулицях Коперника та Городоцькій головний інженер Львівдіпрокомунбуду коментує лаконічно. Каже, що ніяких проблем немає… Мовляв, аби запевнитися в цьому, варто сісти в авто і прокататися дорогою. Якщо не підскакуєте і ніде нічого не стукає-грюкає, значить, дорогу зроблено добре. А вузьким тротуарам і велодоріжкам нічого не зарадить. Хіба “будинки порозсовувати”…  
“Ми живемо у Львові. Можна зрівняти місто та зробити його новим, із широкими вулицями, дорогами. Треба розуміти, що будинки не розсунемо, але абсолютно добре в цих умовах, в історичній частині, де практично нічого не можна рухати, бути не може”, – додав Валерій Чернишов. 

Переходити дорогу стане безпечніше

У Львові планують освітити пішохідні переходи. Це значно знизить рівень дорожньо-транспортних пригод на них. Мирослав Голяк розповів “Пошті”, що за справу планують взятись уже з наступного року. 
“Ми за це серйозно взя­­лися. Спільно зі ЛКП “Львів­­автодор” хочемо обрати десять нерегульованих переходів, де сама лише зебра, немає знаків, де небезпечно, темно і де, вочевидь, є ризик, що вночі людину можуть збити. Ми подивимося, як це вдасться. Якщо буде ефективно, то таке освітлення приймуть як стандарт і при ремонті доріг переходи одразу ж освітлюватимуть”, – додав учасник “Дайте пройти!”
Олег Синютка, перший заступник міського голови Львова
Фінансування ремонтів вулиць Коперника та Городоцької відбувалося за рахунок коштів з ЄБРР, тому всі рішення погоджували з інженерною групою, яку спеціально найняв банк реконструкції і розвитку для технічної експертизи та прийому виконаних робіт. Тому я впевнений, що якість ремонтів цих вулиць нічим не гірша і навіть багато в чому краща, ніж на інших вулицях.

Нині ми не можемо оцінити всіх позитивів і негативів цих ремонтів. Хоча вулиці відкрили, кінцевий результат ремонтів ми побачимо, коли повністю все завершимо, відкриємо кільце на Городоцькій – Шевченка та другу смугу. Нині ж частина автомобілів на відтинку біля церкви святої Анни рухається зустрічною смугою. Та все ж це зручніше, ніж коли вулицю Городоцьку було перекрито.

Оцінювати ремонти можна буде у два етапи. Перший – коли в кінці грудня буде відкрито кільце за церквою святої Анни, і остаточно – коли завершимо реконструкцію усіх світлофорних об’єктів. Робоча дата – 25 січня.

Як на мене, оцінювати всі позитиви та негативи реконструкції можна буде приблизно в лютому. І я впевнений, що більшість містян таки буде задоволена ремонтом.

Стосовно планів… У бюджеті на наступний рік ми плануємо зробити дві важливі речі для пішоходів. По-перше, понизити всі бордюри на пішохідних переходах. Для цього потрібно не так вже і багато грошей, приблизно 1,5 мільйона гривень. І Львів став би першим містом, у якому всі пішохідні переходи понижені. Друга ініціатива – додаткове освітлення пішохідних переходів. Ми провели експеримент: встановили знаки пішохідного переходу, які підсвічуються, на вулицях Липинського та Науковій. Що важливо, там із того часу, як стоять такі знаки, не зафіксовано дорожньо-транспортних пригод. Тому, гадаю, підсвічені пішохідні переходи будуть ефективними.

До слова, трамваї на вулиці Городоцькій повноцінно курсуватимуть у кінці грудня 2013-го.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7361 / 4.15MB / SQL:{query_count}