Газовий піст

38 будинків у центральній частині міста кілька днів залишались без газу

38 будинків у центральній частині міста кілька днів залишались без газу

Від п'ятниці минулого тижня й до середи тижня, що минає, кілька десятків будинків у Галицькому районі були вимушені обходитися без газу. Пошкодження газопроводів сталися одразу у двох місцях на пр. Свободи та на вул. Курбаса. На жаль, випадки пошкодження комунальних мереж у місті не поодинокі, та "Пошта" зацікавилась саме цим інцидентом через те, що причини аварій надто показові.

За словами Оксани Ростикус, прес-секретаря ВАТ "Львівгаз" , у п'ятницю почали працювати над пошкодженою трубою на вул. Курбаса, де газовики прокладали свою мережу і наткнулися на одну зі старих газових ліній, яку самі ж і пошкодили. А вже в понеділок  на проспекті Свободи, 29, прорвало водопровідну трубу, яка водним струменем пошкодила трубу газову.

"Вода потрапила в газопровід, і внаслідок цих двох поламок 38 будинків Галицького району залишились без газу, - повідомила "Пошті" пані Ростикус. - За три дні працівники газової служби відновили постачання газу в квартири, але шість будинків на вулицях Наливайка, Курбаса й Михальчука вимушені були зачекати ще три дні, допоки владнають проблеми з водопровідною трубою на пр. Свободи".

Як розповіла "Пошті" Уляна Горбата, прес-секретар ЛКП "Львівводоканал", сьогодні у місті є кілька "проблемних точок" водопровідних труб, які з подиву гідною регулярністю нагадують про свій поганий стан проривами. Одним з таких місць якраз і є труба на пр. Свободи, 29.

"У нашому місті ремонту потребує декілька труб, як водопровідних, так і газових. Вочевидь, у "Львівгазі" теж є перелік проблемних зон. У випадку на проспекті Свободи вони пересіклися з нашими", - прокоментувала ситуацію Уляна Горбата. У цьогорічному бюджеті міста навіть виділили фінансування на оновлення проблемних зон "Львівводоканалу", але визначити підрядника, який би виконав ремонт, так і не встигли. Від часу встановлення труби в 70-х роках ніхто її не ремонтував і, тим паче, не міняв, заміну планують провести наступного року, якщо, звісно, встигнуть.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.6569 / 4.07MB / SQL:{query_count}