Ремонтні плани театру імені Марії Заньковецької

На проведення реконструкції трансформаторної підстанції Національного академічного драматичного театру імені Марії Заньковецької з Державного бюджету виділили 6,5 млн гривень

Про це пишуть “Наші гроші. Львів” з посиланням на Вісник державних закупівель. Ремонтні роботи з перенесення трансформаторної підстанції з приміщення театру виконає приватне підприємство “Арт-Енерго”. Статутний фонд підприємства становить лише 1 тис. грн.
Однак генеральний директор театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк каже, що не має значення, який у них статутний фонд. “Вони могли б мати одну гривню статутного фонду. Це не має значення… Можу вас запевнити – усе в порядку, спеціалісти нас задовольняють. Дай Бог, вони все швидко закінчать. Підстанцію мусимо зробити цього року”, – розповів “Пошті” директор театру.  
Ще до кінця цього року в театрі планують замінити електропроводк,у та покращити освітлення в глядацькому залі. На це розраховують витратити 750 тис. грн. “Ми отримали 750 тисяч гривень з Міністерства культури для заміни електрокомунікацій у залі глядача. Там старі дроти, ще від німців залишилися. Також є можливість повісити тридцять світлодіодних ліхтарів, що значно покращить ефект заливного світла в глядацькому залі”.
Зазначимо, що у 2017-му театру імені Марії Заньковецької виповниться 100 років. Заплановано, що до цього часу реконструюють та відремонтують приміщення театру – пам’ятки архітектури, яка входить до реєстру, що охороняється ЮНЕСКО. Для повної реконструкції театру потрібно відселити мешканців, оскільки у його приміщенні є квартири, де досі живуть люди. Кошти на їх відселення мали би передбачити в проектах бюджетів на 2014-2017 рік.
За попередніми підрахунками, на повну реконструкцію театру потрібно понад 600 мільйонів гривень.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9197 / 4.07MB / SQL:{query_count}