Поговоримо про туризм…

Наступного тижня у місті відбудеться Міжнародний форум “Перемагай з Левом”

фото: архів (Євген Кравс)
У Львові 27 та 28 листопада в рамках V Міжнародного туристичного форуму “Перемагай з Левом!” вперше відбудеться Стратегічна сесія “Економіка індустрії гостинності: Великі можливості. Диверсифікація. Сталий розвиток”. Це обмін успішним досвідом, прийняття стратегічних рішень та налагодження партнерств.
Як повідомляють організатори, щороку сесія збирає топ-менеджерів компаній галузі, керівників міст та держав, провідних експертів, медіа для дискусії про туризм та індустрію ділової гостинності як локомотив економіки дестинацій, синергії галузей і бізнесів, їх економічного та інвестиційного потенціалу в контексті європейських тенденцій та українських перспектив.
Серед експертів сесії – Іоланта Бенюлєне, директор туристичної ради та конгрес-бюро Вільнюса, Олександр Лієв, міністр курортів та туризму Автономної Республіки Крим, Георгі Сігуа, голова Національної туристичної адміністрації Грузії, Том Галтон, експерт індустрії ділової гостинності, директор з міжнародних зв’язків IMEX Group, Людмила Корженевська, Міжнародні авіалінії України (МАУ), Ніколас Грінфілд, Європейська асоціація туроператорів (ЕТОА). 
Учасниками дискусії також будуть: Ярослав Камінскі, віце-мер Вільнюса, Валдас Клімантавічюс, директор адміністрації самоуправління Вільнюса, представники медіа, управлінь туризму міст і регіонів України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9661 / 4.05MB / SQL:{query_count}