У Львові шукають помічників Миколая

У місті Лева розпочали набір волонтерів на благодійну акцію “Миколай про тебе не забуде!”, яку проводять щороку для соціально незахищених дітей. Помічники Миколая збиратимуть і приноситимуть подарунки сиротам та дітям із бідних та багатодітних сімей

Таку акцію у Львові проводять уже тринадцятий рік поспіль. Близько 700 волонтерів збирають подарунки у благодійників, пакують їх на Фабриці Cвятого Миколая, а тоді розносять дітям, які цього потребують, інформує прес-служба міськради. 
Цьогоріч Фабрика працюватиме з 11 по 17 грудня у Львівському палаці мистецтв. 18 та 19 грудня помічники Миколая відвідуватимуть помешкання малозабезпечених, вручаючи їм подарунки. Частину подарунків волонтери змайструють власними руками у творчих майстернях. А 19 грудня роздаватимуть солодощі мешканцям міста.
Щоб долучитися до акції “Миколай про тебе не забуде!”, потрібно заповнити електронну анкету та прийти на один з вишколів для волонтерів. Вишколи відбуватимуться 23, 24, 30 листопада та 1 грудня. Реєстрація волонтерів триватиме до 30 листопада.
Також ви можете долучитися до формування списку потребуючих дітей. Для цього потрібно надіслати їхні дані (прізвища, імена, по батькові та дату народження дітей, адресу, телефон) на електронну адресу info@mykolaj.com.ua або на поштову адресу: БА “Миколай про тебе не забуде”, МГО Академія української молоді, вул. Стрийська 24/8, м. Львів, 79011. 
Торік 750 помічникам Миколая вдалося принести подарунки для трьох тисяч потребуючих дітей Львова.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.1664 / 4.06MB / SQL:{query_count}