Провокаційний сітілайт

У Києві пішоходів закликають проколювати шини авто порушників

фото: facebook.com/Саша Курмаз
У столиці з’явився провокаційний рекламний сітілайт, який закликає городян “ставити на місце” порушників ПДР. Київський художник Саша Курмаз виклав у себе на сторінці в соціальній мережі фотографію рекламного об’єкта з написом “Заважає машина? Проколи шину!”. Зазначимо, що такі дії пішоходів будуть розцінюватися як псування майна. Як пише інтернет-юзер Пффф Нобр, прокол шини – теж порушення. Він називає подібні заклики безглуздою помстою, після якої ніхто ПДР дивитися не почне, інформує ТСН. Вражає. 
А Vasiliy Korablikov пропонує інший спосіб – спустити шини, викрутивши ніпель. Такий спосіб не псує майно. “Досвідченим шляхом доведено, що ставити авто в цьому місці будуть набагато менше”, – пише юзер. 
Vasiliy також радить ставити стовпчики або клумби, щоб водії не могли заїжджати на тротуар. Раніше повідомлялося, що на даху Бессарабки в Києві з’явився величезний напис із закликом займатися сексом. Виявилося, що історичну будівлю розмалювали не вандали, а київський художник – Олександр Курмаз. А робота з’явилася в рамках виставки робіт 20-ти номінантів Премії PinchukArtCentre 2013 для молодих художників до 35 років.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.7154 / 4.05MB / SQL:{query_count}