До Євробаскету-2015 готуйсь!

На проспекті Червоної Калини минулого тижня розпочали підготовчі земляні роботи на місці, де будуватимуть тренувальну базу до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року

фото: Андрій Польовий
Радіють тому й містяни, адже після чемпіонату в цій будівлі буде спортивна школа. “Це все будує держава, місто сприяє-помагає. Це є державні кошти, тому до цього буде особлива увага. Щодо термінів, жодних небезпек я сьогодні не бачу. Понад 55 млн грн буде інвестовано державою в цей спортивний комплекс”, – зазначив вчора міський голова Львова Андрій Садовий.
Здати будівлю в експлуатацію обіцяють у серпні 2014 року, а до кінця цього року планують закінчити земельні роботи, також, ймовірно, встигнуть залити фундамент спорткомплексу. 
“Тренувальна база матиме два рівні. Трибуни будуть розраховані на 300 вболівальників. Усередині будуть розмішені 3 баскетбольні майданчики, 6 роздягалень, адміністративні приміщення та тренувальні зали. Крім того, на самій ділянці, біля входу, буде розміщено два півбаскетбольні майданчики та стоянка автомобілів на 33 місця. Це буде універсальна споруда, і три майданчики, які будуть всередині, можна буде використовувати для всіх ігрових видів спорту”, – розповів представник ДП “Льодові Арени” Володимир Фалюта. 
Роботи з будівництва тре­­нувальної бази виконує корпорація “Альтіс Холдинг”, яка перемогла у тендері. Замовником будівництва є ДП “Льодові Арени”. Тренувальна база матиме 2 по­верхи. Загальна площа – 4,3 тис. м кв. Також завершують підготовку землі для головного будівництва, що на вул. Кульпарківській, там має бути арена для Євробаскету 2015 року. 
“На вул. Кульпарківська – Ряшівська (проектована) буде великий комплекс, де будуть також ігрові види спорту, також там має буди хокейна частина, і звичайно, форуми, великі конференції. З кожного великого чемпіонату повинен бути зиск”, – додав мер.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.5604 / 4.07MB / SQL:{query_count}