Селам – молодих медиків!

На Львівщині хочуть відновити держзамовлення лікарів для сільської місцевості

Обласні депутати хочуть відновити державне цільове замовлення для мешканців сільської місцевості у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, з подальшим працевлаштуванням випускників у сільській місцевості. Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.
Зі слів голови комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Львівської обласної ради Богдана Чечотки, сьогоднішні жителі Львівщини є в гіршому становищі, ніж населення інших областей України.
“Відсутність державного цільового замовлення у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького створює нерівні умови для вступників у медичні університети. Відновивши цільовий набір для мешканців сільської місцевості у ЛНМУ ім. Данила Галицького, ми зможемо забезпечити молодими лікарями медичні установи на селі”, – переконаний Б. Чечотка.
Депутати одноголосно підтримали таку ініціативу і вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України з пропозицією відновити державне цільове замовлення для жителів сільської місцевості у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького, а також до депутатів Верховної Ради України від Львівщини з проханням підтримати ініціативу комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту Львівської обласної ради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9397 / 4.05MB / SQL:{query_count}