Заявили про страйк – і гроші знайшлися

Працівники ЛНУ ім. І. Франка таки отримали заробітну плату

Майже місяць працівники університету, що є на фінансуванні спеціального фонду ЛНУ ім. Івана Франка, не отримували жодної копійки. Водночас, станом на 8 листопада 2013 року ситуація змінилася на краще. 
Значна частина працівників уже отримала всі жовтневі кошти на свої карткові рахунки. Процес триває, тому у виші сподіваються, що до кінця дня заробітну плату отримають усі. Про це інформує прес-служба Первинної профспілкової організації працівників ЛНУ ім. Івана Франка.
“Весь ранок до профспілки телефонують вдячні працівники університету, які вже й не вірили, що отримають свої гроші, – каже заступник голови профкому Марія Когут. – Ми, своєю чергою, тішимося з того, що змогли бодай якось вплинути на ситуацію”.
Як писала “Пошта”, 5 листопада відбулося позачергове засідання профкому Первинної профспілкової організації працівників університету. Члени профкому одноголосно ухвалили проект звернення до Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області, де йдеться про те, що гроші вимагають перерахувати до 9 листопада. У разі невиконання вимоги профспілкового комітету, профспілка залишала за собою право, передбачене ст.27 Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності”, на організацію та проведення страйків, зборів, мітингів, походів і демонстрацій на захист трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників Університету відповідно до закону.
“Тому дякуємо усім, хто долучився до благородної справи, а найперше журналістам – за своєчасне і швидке реагування на проблему. Щодо акцій протесту, то, зрозуміло, їх не буде. Однак не закидайте надто далеко уже підготовані транспаранти – ніхто не знає, що готує нам завтрашній день”, – кажуть  у ЛНУ ім. І. Франка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9633 / 4.06MB / SQL:{query_count}