Краків як конкурент Львова

Польське місто стало четвертим офіційним суперником Львова у боротьбі за Олімпіаду-2022

Олімпійський комітет Польщі подав заявку Кракова на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року. Про це повідомив голова Польського олімпійського комітету Анджей Красніцький, зазначає “Укрінформ”. 
У свою чергу міністр спорту і туризму Польщі Йоанна Муха повідомила, що постійний комітет Ради міністрів РП у четвер затвердив проект розпорядження про надання підтримки кандидатурі Кракова на проведення Олімпіади і Паралімпіади 2022 року з урядовими гарантіями, інформує “Львівський портал”.
Заявка Кракова передбачає проведення змагань у Малопольському воєводстві РП, а також у Татрах на території Словаччини. Про свою підтримку для проведення Олімпіади-2022 у Польщі та Словаччині в березні цього року оголосили голови польського та словацького урядів Дональд Туск і Роберт Фіцо.
У липні наступного року МОК складе список фіналістів на проведення Ігор-2022. У лютому-березні 2015 року експерти МОК відвідають міста-кандидати, і 31 липня на сесії МОК у Куала-Лумпурі буде названа столиця XXIV Зимової Олімпіади. Крім Кракова, на сьогодні свої кандидатури вже подали у МОК Львів, Пекін, Алмати та Осло. Найближчим часом це планує зробити Мюнхен, де в найближчу неділю буде проведено референдум з цього питання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.5584 / 4.05MB / SQL:{query_count}