Дерево бажань у Домініканському соборі

Акцію організували волонтери благодійної акції «Дерево бажань» до Дня святого Миколая

фото: Андрій Польовий
У Домініканському соборі у Львові є золоте дерево бажань. Акцію організували волонтери благодійної акції «Дерево бажань» до Дня святого Миколая. До дерева діти з малозабезпечених родин уже почали приносити свої листи. Тепер усіх небайдужих запрошують допомогти Миколаєві потішити малечу. 
Записані бажання діти віддають помічникам святого Миколая. Ті кожен лист пронумеровують і такі ж номери присвоюють паперовим пташкам, які прикріплені до спеціального дерева, інформує ZIK.
«Ми повісили пташок, які символізують листи до святого Миколая. Кожен охочий може прийти до нашого храму і за допомогою такої пташки зробити подарунок будь-якій дитинці, яка написала такого листа до святого Миколая», – каже помічниця святого Миколая Мар’яна Корнило.
Допомагають святому Миколаю у храмі Пресвятої Євхаристії уже понад 10 років. Зазвичай діти просять солодощі, одяг, іграшки, дехто – їжу. «Найбажанішим був подарунок для дівчинки Софійки – вона хотіла братика. Це був найяскравіший подарунок, який Миколай подарував – у неї зараз є братик Дем’янчик», – каже координатор благодійної акції «Дерево бажань» Марта Борецька. Акція «Дерево бажань» триватиме до 18 грудня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0658 / 4.05MB / SQL:{query_count}