Гарячий понеділок для судів

Правоохоронці шукають псевдомінера, який повідомив про вибухівку в двох судах Львівщини

фото: прес-центр міліції області
Правоохоронці проводять заходи задля встановлення особи, яка вчора, 4 листопада, здійснила неправдиве повідомлення про замінування приміщень двох судів у місті Львові.
Після проведеного обстеження приміщень і прилеглої до них території - вибухових пристроїв в будівлі Апеляційного суду Львівської області на площі Соборній, 7 та в будівлі Львівського апеляційного адміністративного суду на вулиці Саксаганського, 13 – не виявлено.
Як повідомила речник міліції Львівщини Світлана Добровольська, з приміщення Апеляційного суду Львівської області на площі Соборній, 7 було евакуйовано 80 працівників суду і 70 відвідувачів, з  будівлі Львівського апеляційного адміністративного суду на вулиці Саксаганського, 13 було евакуйовано 42 працівники суду і 180 відвідувачів. 
Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Це правопорушення передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до семи років.
Правоохоронці з‘ясо­вують мотиви, які спонукали здійснити неправдиве повідомлення про замінування. До слова: з початку 2013 року, це вже 15 неправдиве повідомлення про замінування об’єктів у місті Львові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.5143 / 4.07MB / SQL:{query_count}