Не нехтуйте здоров’ям – перевірте рівень глюкози в крові!

Розпочалися «Дні профілактики та раннього виявлення діабету»

Цукровий діабет – одне з найпоширеніших на сьогодні захворювань, яке внаслідок розвитку важких ускладнень приводить до ранньої інвалідності. Поширеність цукрового діабету складає від 2 до 4%  від загальної чисельності населення. 
Але є велика частка недіагностованих хворих і частота захворювань зростає у міру старіння населення. Зокрема, після 65 років кількість хворих зростає до 10%, повідомляє Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.
Враховуючи актуальність існуючої проблеми, від сьогодні і до 18 листопада у лікувально-профілактичних закладах Львівщини пройдуть традиційні «Дні профілактики та раннього виявлення діабету». Перевірити рівень глюкози крові можна в лабораторіях поліклінік за місцем проживання.
«Станом на 1 жовтня 2013 року у Львівській області налічується 56 322 особи, хворі на цукровий діабет. З них понад 26 тисяч осіб отримує таблетовані цукрознижуючі препарати, 9 тисяч (з яких 535 дітей) потребують постійної замісної терапії інсуліном. Очікувана кількість хворих на цукровий діабет до кінця 2013 року – понад 60 тис. осіб», – зазначив головний ендокринолог Львівської області Юрій Вендзилович.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4291 / 3.96MB / SQL:{query_count}