Фатальні переходи…

“Пошта” дізнавалась, чому відсутня дорожня розмітка на переходах Львова та чому окремі з них є особливо небезпечними для пішоходів

фото: Андрій Польовий
Аби перейти у Львові дорогу, треба  справді мати сталеві нерви! Мало того що водії зупинятися не хочуть, то ще й переходи необлаштовані як слід: то “зебра” стерта, то знака відповідного нема…
Коли є така ситуація, цілком логічно виникає запитання, чи безпечно перетинати дорогу на цьому переході, коли водії гасають, наче “шумахери”?! Ніби пішохідний перехід має гарантувати безпеку на дорозі, на жаль, стається біда.   
Тим часом статистика нещасних випадків, на жаль, постійно допов­нюється новими жертвами. Лише від початку цього року на пішохідних переходах міста загинуло троє людей, 48 – важко травмовані... 

Нещасні “зебри” в середмісті

Як розповів “Пошті” Микола Захарків, начальник відділу житлово-комунального господарства Галицької райадміністрації Львова, у центральному районі міста пішохідних переходів майже 80, проте “зебри” є намальовані далеко не на всіх. Чому?
“У центрі є чимало переходів, де замість намальованої “зебри” є відповідно викладена бруківка чи плитка-мозаїка. Не всюди її малюємо, бо на бруківці фарба не тримається. Дорожню розмітку здебільшого наносимо на асфальтове покриття. Намальована дорожня розмітка тримається на асфальті всього півроку, потім її треба поновлювати. Якщо її наносимо на початку літа, то до зими “зебри” вже не видно. На жаль, фінансування обмежене, тому малюємо “зебри” лише раз на рік”, – розповів “Пошті” Микола Захарків. 
З його слів, фарба найшвидше стирається взимку, коли дороги посипають сіллю та піском. Зараз є люмінесцентні фарби, вони можуть протриматись трохи довше, ніж звичайна, проте, знову ж таки – коштують дорожче і Львову не по кишені.

фото: Андрій Польовий
“На рік для разового нанесення фарби на пішохідні переходи Галицький район має 60-70 тис. грн. Відповідно для того, аби поновлювати “зебри”, які стираються за півроку, треба вдвічі більше грошей – близько 140 тис. грн, але є чимало інших потреб. Та й, зрештою, на пішохідних переходах є відповідні дорожні знаки” – каже Микола Захарків.
Зі слів Олега Берези, директора  ЛКП “Львівавтодор”, для того, аби тримати “зебри” в належному стані, не треба перекривати руху автомобілів чи створювати якісь інші незручності. Потрібні лише гроші – на фарбу і аби заплатити робітникам, які цю розмітку малюватимуть. ЛКП  “Львів­автодор” контролює  стан дорожньої розмітки на дорогах за двома трамвайними маршрутами – №2 і №6.
“На дорогах, якими ми займались, дорожню розмітку облаштовували по-різному. На бруківці її малювати немає сенсу,тому у ході ремонтів доріг “зебру”  вимощували бруківкою різного кольору. На ділянках, де є асфальтове покриття, зокрема, на вул. Личаківській і Городоцькій, дорожню розмітку малювали”, – розповів “Пошті” Олег Береза. 

Містяни самі намалювали “зебру”…

Що цікаво, коли у відповідних управліннях немає грошей намалювати “зебру” – за справу беруться самі містяни, малюють самі! Так сталося цього літа, а саме в середині липня  на вул. Шота Руставелі. 
“Це взагалі унікальний випадок, таке у місті трапилось уперше. Невідомий художник вночі фарбою з балончика намалював “зебру”. Там не було жодних дорожніх знаків, у такому місці не можна переходити дорогу. На щастя, фарба була нестійка і десь за два тижні дорожня розмітка стерлась. Звісно, малювати собі пішохідний перехід, де заманеться, – дурість” – каже Микола Захарків.
З його слів, із такими протиправними “зебрами” боротись легко. Якби фарба так швидко не стерлась, її замалювали б чорним. Таке замальовування роблять, коли при нанесенні дорожньої розмітки виникають помилки. 

А як правильно?

Облаштуванням пішохідних переходів у місті займаються райадміністрації. А тому, якщо львів’яни не задоволені станом пішохідного переходу у себе в районі, можуть скаржитись до них. 
Коли ж там “не реагують”, аби пришвидшити справу можна звертатись до ДАІ. Вже звідти відповідні приписи скеровують до райадміністрацій і слідкують за їх виконанням. Часто на ці приписи  приходить відповідь, що нанести дорожню розмітку у якомусь певному місці немає можливості: грошей бракує, щоб поновити “зебру”, чи взагалі її наносити немає потреби, бо на бруківку розмітку не наносять.  У вересні цього року Державтоінспекція надсилала до всіх райадміністрацій Львова приписи щодо поновлення та нанесення дорожньої розмітки пішохідного переходу біля всіх начальних закладів міста.  

У Португалії загиблим на дорогах встановили ось такий оригінальний меморіал у вигляді «зебри» (фото: meetmarket.ru)
Начальник сектору організації дорожнього руху відділу ДАІ Львова Дмитро Савицький, розповів “Пошті”, що не обов’язково пішохідний перехід, де немає “зебри”, неправильний чи недопустимий. “Вважати пішохідний перехід належно облаштованим можна, коли є “зебра”, знак дорожнього переходу чи і те, і інше. “Зебри” швидко стираються, тому все ж перевага за знаками.  Та й водій передусім бачить дорожні знаки, коли сидить за кермом.  На бруківці дорожньої розмітки не малюють, переважно на асфальтному покритті. Містяни часто скаржаться на погано облаштовані пішохідні переходи”, – розповів “Пошті” Дмитро Савицький.
За ініціативи Державтоінспекції, у місті встановлюють дорожні знаки із світлодіодною підсвіткою. Ці знаки мають обрамлення, що світиться.  Їх встановлюють на вулицях, де концентрація ДТП у місті була найбільша. У кожному районі є два таких знаки. “У Франківському районі – на вулиці Науковій; в Сихівському – Стрийська, Максимовича; у Личаківському – Пасічна, Ярошинської; Галицькому  – Під Дубом, Чорновола; Шевченківському – Липинського, Чорновола; Залізничному – Городоцька”, – каже Дмитро Савицький.  
З його слів, у Львові є декілька особливо небезпечних  пішохідних переходів, де ДТП трапляються частіше. Йдеться про такі ділянки: вул.  Наукова, 7, вул. Богдана Хмельницького в районі Галицького перехрестя та переходи на перетині вулиць Стрийської–Максимовича і Чорновола–Липинського.
У Львові є декілька особливо небезпечних пішохідних переходи: вул. Наукова, 7, вул. Богдана Хмельницького в районі Галицького перехрестя та переходи на перетині вулиць Стрийської–Максимовича і Чорновола–Липинського
“На цих ділянках є велика кількість пішоходів та транспортних засобів, тому збільшується ймовірність наїзду. Усі ці перехрестя мають відповідні знаки і дорожню розмітку, проте ДТП все ж трапляються доволі часто. Ми скерували відповідні приписи до міської влади щодо встановлення на цих ділянках світлофорів. Коли буде відповідне фінансування, їх там встановлять”, – розповів “Пошті” Дмитро Савицький.
Проте пішохідний перехід ще не запорука того, що дорогу можна перейти безпечно. Тому львів’янам інспектори ДАІ радять не поспішати і не вести себе впевнено на переходах. Львівські водії доволі нахабні, часом зовсім не зважають на пішоходів, навіть на відведених спеціально для них місцях.
“Коли ви бачите, що автомобіль, під’їжджаючи до переходу, не сповільнює рух, краще постійте довше і перейдіть, коли авто зупиниться.  Проте, якщо просто стоїте перед переходом, водій може навіть не зрозуміти, що ви хочете перейти. А раптом чекаєте когось? Щоб показати, що плануєте перетинати дорогу, зробіть один крок на перехід. У разі ж нещасного випадку на пішохідному переході, законодавство завжди на боці пішохода. Можете написати заяву, що водій на пішохідному переході не загальмував і, до прикладу, травмував пішохода. Тоді ми викликаємо цього водія і з ним спілкуємось для з’ясування обставин”, – розповів  Дмитро Савицький. 

Наших водіїв навіть переходи не зупиняють…

Хоча й львівські дороги вузенькі та не такі жваві, як у більших містах, зокрема Києві, аби перейти на інший бік вулиці, містянам доводиться пройти справжнє випробовування на витривалість. Часом довго та нудно вичікувати, коли ж ті “шумахери” зупиняться і дадуть пройти. 
На жаль, водії у всій країні одинаково нахабні. Навіть пішохідні переходи їх не зупиняють! Все одно їдуть, ще й добряче нагримають на пішохода, який бачте дорогу надумав перетнути.
Людмила Ліб, прес-секретар ДАІ Львова, розповіла “Пошті”, що з початку цього року у місті через порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів сталося 48 дорожньо-транспортних пригод, в яких три людини загинули, а 48 отримали важкі тілесні ушкодження.  
“У порівнянні з минулим роком, ми маємо зменшення кількості таких нещасних випадків у місті десь на 25%. У 2012 цих ДТП було 66. Але не можна казати, що причиною таких дорожньо-транспортних пригод були неправильно облаштовані пішохідні переходи чи відсутність “зебр”. Водії у першу чергу бачать дорожні знаки і вже ними керуються. Проте навіть ці дорожні знаки не завжди гарантують, що дорогу можна перейти безпечно. Львівські водії, на жаль, на них мало зважають, культури водіння немає”, – каже Людмила Ліб.
Володимир Казмірук, в.о. начальника ДАІ Львова
На жаль, у Львові навіть на правильно облаштованих пішохідних переходах, містяни не завжди можуть безпечно перетнути дорогу. Тут справа навіть не в наявності “зебри”, дорожнього знаку чи світлофора…

Наші водії позбавлені будь-якої культури. За кордоном усе по-іншому: коли пішохід лише підходить до переходу – водій уже зупиняється, яким би інтенсивним не був рух.

У нас навіть на світлофорах машини продовжують їхати, при цьому хамлять пішоходам! Безумовно, щоб боротися з водійським нахабством, треба підвищити штрафи. Зараз за ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, передбачений штраф 255 – 340 грн.

У Європі штрафи значно вищі та й уникнути їх не вдається, бо всюди є фото- та відеофіксатори руху. На жаль, в Україні фіксація руху заборонена. На мою думку, якби все ж на законодавчому рівні дозволили протоколювати на фото чи відео рух автомобілів, рівень ДТП значно знизився б. Бо виставляти на кожному пішохідному переході працівника ДАІ – абсурд.

У нас були гості з Кракова, які працюють в міліції. Я особисто задавав питання про їхні пішохідні переходи, чи бувають такі ДТП, де є наїзд на пішохода. Казали, що в Польщі такого немає, бо водії більш свідомі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.7842 / 4.18MB / SQL:{query_count}