Нове життя старого балкона

Реставрація унікального дерев’яного балкона, що в проїзді Крива Липа, триватиме три місяці

фото: Андрій Польовий
У Львові на вулиці  Дорошенка у будинку №6, що у проїзді Крива Липа, розпочали реставрацію дерев’яного балкона. Проектна документація для цього готова і вже пройшла експертизу. Реставрація коштує більше 200 тис. грн. За справу беруться львівські фахівці та їх німецькі колеги з товариства міжнародної співпраці GIZ. 
“Балкон складається з трьох частин: бетонної плити, консолей і дерев’яної верхньої конструкції. Верхню частину демонтували, бо вона була в аварійному стані. Зараз її перевезли в майстерню для реставрації. На місці ж проводять роботи з каменем. Реставрація триватиме три місяці. Нам також доводилося змінювати риштовання, адже приватникам не сподобалося, що ми перекрили проїзд”, – розповіла “Пошті” начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко. 
Як писала “Пошта”, ремонту та реставрації потребує 300 балконів в межах історичного ореолу міста. Проводити такі ремонтно-реставраційні роботи планують на 12 будинках. У цьому році реставрували балкони на вулицях: Дудаєва, 9, Левицького, 10, Федорова, 10 і 29, Краківська, 17. Проектна документація розроблена і на решту об’єктів: на вул. Лесі Українки, 36, площі Соборній 10, 11, 12, 12-а, Федорова, 30, Братів Рогатинців, 14, Богомольця, 10, Лисенка, 7, Друкарській, 6-а. Сербській, 13, Краківській, 26, Дорошенка, 6.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.2623 / 4.07MB / SQL:{query_count}