У Львові оберуть наймолодшу топ-модель

У п’ятницю, 8 листопада, о 19.00 в приміщенні Львівської обласної філармонії відбудеться дитячий конкурс краси “Міні-топ-модель Львова – 2013”

Захід має статус регіонального, адже участь у ньому беруть діти не лише зі Львова, а й з районних центрів області. За масштабністю дитячих конкурсів краси такий у Західній Україні проводитиметься вперше. 
30 маленьких учасниць віком від 5 до14 років змагатиметься у трьох вікових категоріях: молодша, середня та старша, а оцінюватиме красунь авторитетне міжнародне журі. На сцені маленькі моделі дефілюватимуть у трьох виходах. Свою природну красу та безпосередність дівчатка демонструватимуть у виході “Джаз-фанк”, хореографічну підготовку і таланти – у “Східному”, де матимуть змогу передати неповторну атмосферу Близького та Далекого Сходу. Заключним етапом конкурсу перед його кульмінацією (нагородженням) стане дефіле у вечірніх та коктейльних сукнях.
Окрім цього, Свято краси обіцяє стати великим музичним гранд-шоу за участі не лише маленьких красунь, а й зіркових гостей, а саме: фіналіста проекту “Голос країни” Володимира Окілка та переможниці конкурсу молодих виконавців “Вітебськ-2012”, фестивалю мистецтв “Слов’янський базар” і Міжнародного телевізійного проекту “WORLD STAR-2013” Галини Конах. Танцювальний супровід шоу здійснюватиме балет “Мадрін” і шоу-балет “Едельвейс”. Ексклюзив і подарунок глядачам – Театр пісні Star School. Розважатимуть упродовж вечора та вестимуть церемонію нагородження телеведуча програми “Стильний бум” Ольга Березюк і Сергій Лиховида.
За словами головного режисера та продюсера шоу Володимира Місяйла, саме на таких конкурсах представники багатьох компаній обирають дітей для рекламних кампаній своїх фірм, багато учасниць стануть рекламними обличчями відомих українських і львівських магазинів та брендів.
Як стверджують організатори, мета конкурсу – культурний розвиток дітей, можливість потрапити у модельний бізнес і посісти достойне місце в ньому. Та найголовніше, беззаперечно, – це досвід і практика на сцені. Набуте допоможе їм досягати омріяних цілей в житті. Очікується, що дитячий конкурс “Міні-топ-модель Львова” збере близько 600 гостей, а ще 500 000 глядачів спостерігатимуть за шоу на одному із регіональних телеканалів Львова.
Міні-топ-модель Львова обиратиме міжнародне журі. Фахівці у сфері моди та культури представлятимуть Москву, Київ, Луцьк, Ужгород і Львів. Переможці конкурсу отримають унікальну можливість представити нашу країну на міжнародних конкурсах “Little Miss Word” (Туреччина), “Little Miss Nations” (Бразилія), “Cinderella” (Лас-Вегас) та багато інших.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.3617 / 4.07MB / SQL:{query_count}