Громадські роботи за кермування напідпитку

Двоє жителів Самбірського району за рішенням суду отримали 40 годин громадських робіт за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння

Про це “Пошті” повідомили у прес-центрі міліції Львівщини. Зокрема 32-річний чоловік у селі Ралівка, керуючи  скутером “Ямаха” без реєстраційного номера та у стані алкогольного сп’яніння, скоїв наїзд на вибоїну, внаслідок чого пасажир, якого він перевозив, отримав легкі тілесні ушкодження. 
Своїми діями водій вчинив адміністративні правопорушення, передбачені статтями  124 та 130 ч.1 КУпАП.  Суд визнав його винним у вчиненому та призначив йому покарання  у вигляді штрафу в сумі 340 грн та 40 годин громадських робіт.
Аналогічне покарання  у вигляді 40 годин громадських робіт отримав 29-річний чоловік, керуючи скутером “Хонда” без реєстраційного номера та в стані алкогольного сп’яніння в селі Уріж Дрогобицького району. Суд також визнав його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого статтею  130 ч.1  КУпАП і призначив йому вищевказане покарання.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6518 / 4.06MB / SQL:{query_count}