Ще один перехід

У грудні відкриють пункт пропуску Грушів – Будомєж

На Львівщині на українсько-поль­сь­кому кордоні на початку грудня планують запустити новий пункт пропуску Грушів – Будомєж. Про це повідомив начальник Львівської митниці Міндоходів Сергій Попазогло.
“Ми разом з польськими представниками виїздили на місця робіт та отримали схвальні відгуки від обох сторін. Наразі проводяться активні роботи. Згідно плану, пункт пропуску Грушів – Будомєж відкриють вже 5 грудня”, – розповів Сергій Попазогло, інформують “Варіанти”. Також тривають роботи над під’їзною дорогою з українського боку. Наразі є визначені кошти на проведення робіт. Орієнтовно її підготують до використання вже на початку грудня.
Нагадаємо, пункт пропуску кордону Будомєж – Грушів буде четвертим на підкарпатському відрізку кордону Польщі з Україною. Пропускна спроможність пункту складе близько 3 тис. автомобілів на добу, що дозволить розвантажити інші пункти пропуску на українсько-польському кордоні. Крім того, на пункті пропуску планують облаштувати шість смуг для руху автотранспорту в кожен бік.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9653 / 4.05MB / SQL:{query_count}