У Львові відбудеться “День для музейників”

У місті Лева 18 жовтня в межах проекту “Природничий музей: від теорії еволюції життя до практики живого музею” відбудеться другий колоквіум освітньої програми з музеології

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Музейникам прочитає лекцію доктор Ганс-Конрад Шмуц, професор, директор природничого музею м. Вінтертур (Швейцарія). Він розповість про концепцію художньої експозиції. Також пройде круглий стіл за участю творців львівських експозицій – Андрія Лініка, Оксани Багнюк, Ольги Супонєвої і Андрія Бокотея. 
“Одним з найважливіших питань, яке щоразу постає перед музейниками, є питання концепції експозиції. Чи завжди відвідувачі бачать і розуміють експозицію так само, як і її творці? Як зробити так, щоб експозиція була не лише переліком фактів чи нагромадженням експонатів, а спонукала до роздумів і залучала відвідувачів до діалогу? Концепція експозиції – це те, з чого починається творіння експозиції, і те, що виносить зі собою відвідувач після відвідин музею”, – розповідають організатори. 
Колоквіум відбуватиметься в Державному природознавчому музеї НАН України (Львів, вул. Театральна, 18). Нагадаємо, Державний природознавчий музей НАН України у Львові відкрили наприкінці минулого року після двадцятирічної перерви.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.8903 / 4.05MB / SQL:{query_count}