Ток-шоу “Тинди-Ринди” на ТРК “Львів”

Дивіться музичне розважальне ток-шоу щонеділі о 20.00

За годину експертне журі, яке змінюватиметься щопрограми, розпитає  зіркового гостя про початок кар’єри, творчі експерименти та інші цікаві подробиці.
Музичне ток-шоу “Тинди-Ринди” – це розважальний телевізійний проект. Глядачі мають змогу побачити справжнє закулісся українського шоу-бізнесу. 
У кожній програмі один зірковий гість – виконавець чи колектив – приходить у студію і там опиняється не лише “під прицілом” запитань ведучого, експертів та глядачів, а й змушений заспівати “наживо”. “Тинди-Ринди” – це годинна розмова про наболіле, жартома та всерйоз. Це теревені, після яких залишаються три крапки, щоб кожен глядач зробив власні висновки. На відвертість гостей “розкручує” балакучий ведучий, фіналіст телепроекту “Голос країни” Назар Савко. 
Серед зіркових гостей музичного ток-шоу “Тинди-Ринди” буде ледь не увесь львівський шоу-бізнес: учасники “Піккардійської Терції”, лідер гурту “Мері” Віктор Винник, Наталка Карпа, Назар Савко, Владислав Левицький, Олеся Киричук, Олена Корнєєва, Оксана Муха, Андрій Заліско, гурти “Патриція”, “Антитіла” та багато інших.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6658 / 4.05MB / SQL:{query_count}