У бою за тротуари ефективні стовпці!

Громадський рух “Дайте пройти!” розповідає про зроблене і заплановане

фото: trotuar.lviv.ua
Ті, хто любить гуляти Львовом, напевне, вже помітили, що робити це стало набагато простіше. Адже у місті з’явились тротуари, вільні від автомобілів. Здавалось, у львівських водіїв хвороба “залишати автівки будь-де” – невиліковна, але ліки знайшлись – металеві стовпці.
Цього літа громадський рух “Дайте пройти!” розпочав у місті акцію “Сто 100впців для міста Львів”. Планували зібрати кошти та облаштувати п’ять вулиць засобами блокування руху автомобілів, тобто залізними стовпцями, що мають відгороджувати хідники від стихійного неправильного паркування, проте організатори завдання перевиконали: встановили 142 стовпчики. 
Тому тепер не доведеться маневрувати між автівками на тротуарах вулиць Підвальна, Дудаєва, Менцинського, Курбаса та Гнатюка. Днями “Дайте пройти!” оприлюднила звіт своєї роботи за це літо. У ньому, окрім зібраних і витрачених коштів, йдеться і про плани… 
Стовпці будемо ставити ще у жовтні, найперше на вулиці Курбаса
“На рахунку “Дайте пройти!” і досі залишається значна частина зібраних коштів, тому площа звільненого пішохідного простору має збільшитись утричі від запланованого мінімуму” – йдеться у звіті, який оприлюднили на сайті trotuar.lviv.ua

фото: trotuar.lviv.ua
Усього в межах акції на рахунку “Дайте пройти!” було 25 330 грн. Ще 6250 грн компанія “ОККО” перерахувала напряму виконавцю робіт (ці кошти вона пожертвувала як вибачення за свого водія, який влітку припаркував авто на велодоріжці на вул. Січових Стрільців – “Пошта”). “Загальна сума – 31 580 грн. Встановлення одного стовпчика коштує 125 грн. Усього, з урахуванням заміни шести стовпців, які вкрали, ми наразі встановили 142 стовпчики. Таким чином ми витратили 17 750 грн. Залишок – 13 830 грн. Усі ці гроші ми використаємо на пішохідну інфраструктуру Львова. Будуть це стовпці, клумби, лавки, дерева чи велостійки – вирішуватимемо спільно”, – йдеться у звіті. 
Левко Стек, активіст громадського руху “Дайте пройти!” розповів “Пошті”, що наразі вони призупинили збір коштів, але стовпці встановлюватимуть ще цього року у жовтні. “Саме зараз вирішуємо адреси наступних тротуарів. Стовпці будемо ставити ще у жовтні, найперше на вулиці Курбаса, оскільки там ще залишилась без стовпців невеличка ділянка” — додає активіст.  
Як писала “Пошта”, “Дайте пройти!” створили як протест проти паркування на тротуарах у Львові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.3482 / 4.07MB / SQL:{query_count}